Statystyczne, indywidualne podsumowanie jesieni w wykonaniu seniorów

Statystyczne, indywidualne podsumowanie jesieni w wykonaniu seniorów

W ostatni dzień, udanego 2020 roku dla naszego klubu prezentujemy podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu seniorów, skupiając się na indywidualnych statystykach naszych piłkarzy. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki Seniorzy - Statystyki zawodników.

Zanim podsumujemy statystyki naszych graczy zachęcamy do zapoznania się ze zespołowym podsumowaniem jesieni w wykonaniu seniorów, które niedawne pojawiło się na naszej stronie. Artykuł dostępny tutaj.

21 meczów w tym 17 ligowych i 4 pucharowe. Tyle oficjalnych spotkań mieli do rozegrania czerwono-czarni. Zaznaczyć należy, że minionej jesieni w seniorskim zespole zagrało 24 zawodników. Jedynemu, któremu nie udało się zagrać pomimo pobytu na ławce rezerwowych w dwóch meczach był bramkarz Marceli Hierowski.

Żaden z piłkarzy nie wystąpił we wszystkich meczach. Dwója zaliczyła po 20 spotkań, czyli Łukasz Maciejewski (17 w lidze) i Maciej Ratajski (16). Na podium zmieścił się Dawid Ciążyński z 19. spotkaniami (16 w lidze).

Najwięcej czasu na boisku spędził wspomniany Maciej Ratajski - 1657 minut (1440' liga), drugi Bartosz Żołądkiewicz 1529' (1304 liga), a na trzecim miejscu "uplasował się" Sławomir Janicki 1429' (1294' liga). Ta sama trójka rozegrała najwięcej pełnych spotkań kolejno 17 i po 14, w lidze  Ratajski 16 (max)  - Janicki 13 - Żołądkiewicz 12.

"Najczęstszymi zmiennikami" byli Mateusz Chachuła (10 liga), Mikołaj Witaszyk (9) i David Paku-Tshela (8). Cała trójka 10 razy pojawiała się z ławki na placu gry. Z kolei z boiska najczęściej schodził trapiony urazami Dawid Ciążyński 16 razy (14 liga), to jednak nie przeszkodziło mu znaleźć się tuż za podium w ilości łącznych rozegranych minut 1336.

W aspekcie kar, warto zaznaczyć, że żaden z naszych piłkarzy nie został ukarany czerwoną kartką. Jęsli chodzi o żółte po 5 mają Piotr Trepka (3 w lidze) i Żołądkiewicz (4 w lidze). Obaj "potrzebowali" na to 18 meczów. Na trzecim miejscu z 4. kartonikami Patryk Jóźwiak (wszystkie w lidze), który "uzbierał" je w 9. spotkaniach.

Podium asystentów otwiera Marcin Jędrzejczak z 6 kluczowymi podaniami, a na drugim miejscu po 5, wspólnie Dawid Ciążyński i Kacper Bienert. Najskuteczniejszym strzelcem zespołu jest Przemysław Halasz 11 bramek z czego 9 w lidze.  Drugi David Paku-Tshlea, który 6 razy pokonał bramkarza rywali, w tym 4 razy w lidze i Bartosz Żołądkiewicz 4 gole - wszystkie w rozgrywkach ligowych.

Jeśli chodzi o bramkarzy, łącznie "wpuścili" 17. bramek w 21. meczach. Janicki 11, w 17. meczach, Maciej Duszyński 6, w 7. spotkaniach. 

Najmłodszym zawodnikiem który zagrał w pierwszej drużynie był 17-letni Mikołaj Pluciński, najstarszym z kolei, 20 lat starszy 37-letni Marcin Pająk. Średnia wieku pierwszego zespołu przystępującego do rundy jesiennej  wynosiła - 25,38 lat.

Kadratabelawyniki, szczegóły meczowe oraz statystyki zawodników dostępne w zakładce Seniorzy(gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Seniorzy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej
  11 stycznia 2021 r.
  Seniorzy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej

  W poniedziałek o godzinie 18. na orliku w Pobiedziskach drużyna seniorów rozpoczęła ładowanie akumulatorów przed rozpoczęciem rundy rewanżowej. Na początek, na odprawie czerwono-czarni poznali plany na cały okres przygotowawczy. 

  więcej 
 • Plan przygotowań oraz gier kontrolnych seniorów
  23 grudnia 2020 r.
  Plan przygotowań oraz gier kontrolnych seniorów

  11 stycznia do treningów po pięciu tygodniach przerwy powróci pierwsza drużyna naszego klubu. Okres przygotowawczy potrwa dokładnie 7 tygodni. Premierowa ligowa kolejka zaplanowała została na 6/7 marca. W trakcie "ładowania akumulatorów" przed rundęą rewanżową nasz zespół zaliczy minimum 7 sparingów.

  więcej 
 • Statystyczne, drużynowe podsumowanie jesieni w wykonaniu seniorów
  17 grudnia 2020 r.
  Statystyczne, drużynowe podsumowanie jesieni w wykonaniu seniorów

  Można śmiało stwierdzić, że piłkarski rok już za nami. Czas podsumowań, analizy i przemyśleń w każdej z czerwono-czarnych drużyn. Poniżej kilka statystycznych faktów i ciekawostek dotyczących pierwszej drużyny Huraganu Pobiedziska!

  więcej