Podsumowanie rundy - rezerwy

Podsumowanie rundy - rezerwy

Debiutancką, udaną rundę ma za sobą zespół rezerw złożony głównie z młodych zawodników, wychowanków naszego klubu. Czerwono-czarni rywalizowali w seniorskich rozgrywkach klasy B. Poniżej krótkie podsumowanie minionej rundy okiem trenera Roberta Raszewskiego.

"Drugi zespół Huraganu do debiutanckiego sezonu w ,,B'' klasie rozpoczął przygotowania w połowie lipca. W okresie startowym drużyna rozegrała 6 bardzo pożytecznych sparingów z zespołami wyższych klas rozgrywkowych. W rozgrywkach ligowych rezerwy zajęły dobre 3 miejsce. Na taki wynik złożyło się 7 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki, bilans bramek 31-16. Liderem strzelców i drugim snajperem ligi jest Marcin Jesionkowski zdobywca 16 bramek.

Warto dodać, ze regularnie z pierwszym zespołem trenuje grupa wyselekcjonowanych zawodników, którzy są powoływani do kadry I zespołu na mecze ligowe. Przed nami runda wiosenna i kolejne szanse na ,,łapanie doświadczenia w piłce seniorskiej''."

Kadra drużyny rezerw dostępna jest tutaj, a wyniki oraz tabela tutaj. Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze oraz kadry wszystkich grup młodzieżowych w zakładce "Akademia". (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Powstanie drużyna skrzatów. Nabór uzupełniający
  9 stycznia 2021 r.
  Powstanie drużyna skrzatów. Nabór uzupełniający

  Od marca tego roku w naszym klubie rozpocznie treningi zespół skrzatów, czyli dzieci urodzonych w latach 2014 i 2015. Będzie to dziewiąty zespół trenujący w strukturach HP!

  Zachęcamy do śledzenia profilu Akademii Huraganu Pobiedziska.

  więcej 
 • Podsumowanie rundy - młodziki
  20 grudnia 2020 r.
  Podsumowanie rundy - młodziki

  Kolejny rok treningów i ligowej rywalizacji drużyny młodzików za nami. Zawodnicy i zawodniczka Huraganu urodzeni w latach 2008-09 podobnie jak inne zespoły w naszym klubie mają za sobą pracowity czas! Miniony okres skrupulatnie podsumował trener Andrzej Ritter:

  więcej 
 • Podsumowanie rundy - żaki
  12 grudnia 2020 r.
  Podsumowanie rundy - żaki

  Najmłodsza grupa naszego klubu, czyli zespół żaków (roczniki 2012/2013) ma za sobą pracowite półrocze. Podopieczni trenerów Roberta Raszewskiego oraz Przemysława Piechockiego kończący się powoli rok 2020 mogą z pewnością zaliczyć do udanych!

  więcej