Tabela Rezerwy (-2003) - Klasa B "PROTON" Grupa 5

Klub M Pkt Br Z R P
1.
Antares Zalasewo
Antares Zalasewo 7 15 34:15 4 3 0
2.
KOTWICA Kórnik II
KOTWICA Kórnik II 7 15 17:5 4 3 0
3.
FARA PELIKAN Żydowo
FARA PELIKAN Żydowo 8 15 20:15 5 0 3
4.
1922 LECHIA Kostrzyn II
1922 LECHIA Kostrzyn II 7 13 19:11 4 1 2
5.
ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA 7 13 24:15 4 1 2
6.
VITCOVIA Witkowo II
VITCOVIA Witkowo II 7 13 25:11 4 1 2
7.
GKS Gułtowy
GKS Gułtowy 8 12 17:15 4 0 4
8.
LKS Kicin
LKS Kicin 7 11 18:29 3 2 2
9.
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II 8 8 24:23 2 2 4
10.
KOSYNIER Sokołowo
KOSYNIER Sokołowo 7 7 15:24 2 1 4
11.
Wełnianka Kiszkowo
Wełnianka Kiszkowo 8 7 12:26 1 4 3
12.
ZJEDNOCZENI Trzemeszno II
ZJEDNOCZENI Trzemeszno II 7 5 18:25 1 2 4
13.
PIAST Kobylnica Karamba Gruszczyn II
PIAST Kobylnica Karamba Gruszczyn II 8 0 12:41 0 0 8


Terminarz / wyniki Rezerwy (-2003) - Klasa B "PROTON" Grupa 5

Kolejka Data Gospodarze Goście
1
29.08.2021 r.
godz. 18:00
Antares Zalasewo
Antares Zalasewo
3:3
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
2
5.09.2021 r.
godz. 14:00
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
10:1
LKS Kicin
LKS Kicin
3
11.09.2021 r.
godz. 16:30
ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
3:0
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
4
19.09.2021 r.
godz. 15:00
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
5:1
PIAST Kobylnica Karamba Gruszczyn II
PIAST Kobylnica Karamba Gruszczyn II
5
26.09.2021 r.
godz. 14:00
Wełnianka Kiszkowo
Wełnianka Kiszkowo
1:1
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
6
2.10.2021 r.
godz. 16:00
GKS Gułtowy
GKS Gułtowy
1:0
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
6
2.10.2021 r.
godz. 16:00
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
-- : --
GKS Gułtowy
GKS Gułtowy
7
10.10.2021 r.
godz. 11:00
KOSYNIER Sokołowo
KOSYNIER Sokołowo
7:1
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
8
16.10.2021 r.
godz. 00:00
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
-- : --
1922 LECHIA Kostrzyn II
1922 LECHIA Kostrzyn II
8
17.10.2021 r.
godz. 11:00
1922 LECHIA Kostrzyn II
1922 LECHIA Kostrzyn II
6:4
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
9
23.10.2021 r.
godz. 15:00
VITCOVIA Witkowo II
VITCOVIA Witkowo II
-- : --
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
10
31.10.2021 r.
godz. 13:00
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
-- : --
KOTWICA Kórnik II
KOTWICA Kórnik II
11
6.11.2021 r.
godz. 14:00
FARA PELIKAN Żydowo
FARA PELIKAN Żydowo
-- : --
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
13
21.11.2021 r.
godz. 13:00
HURAGAN Pobiedziska II
HURAGAN Pobiedziska II
-- : --
ZJEDNOCZENI Trzemeszno II
ZJEDNOCZENI Trzemeszno II