Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Po serii sparingów, czas na ligę!

16 07 30

      W sobotę 30 lipca ostatni sparing przed pierwszą kolejką rundy jesiennej sezonu 2016/17 rozegrali seniorzy naszego klubu. Rywalem na boisku w Oborzyskach Starych była ekipa Obry Kościan. Po dobrym, wyrównanym meczu nasza drużyna przegrała z drugim zespołem IV ligi gr. południowa minionego sezonu 3:2 (2:2). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Patryk Jóźwiak z rzutu karnego po faulu na Luce oraz Przemysław Andrusieczko strzałem głową po dośrodkowaniu Tymoteusza Urbańskiego.

     Warto odnotować, że w meczu z Obrą trener nie mógł skorzystać z Patryka Cegielskiego, Adama Napieralskiego, Mikołaja Witaszyka, Oskara Włodarczyka, Marcina Jackowiaka oraz Mikołaja Kidawy. 

   Czerwono-czarni w Kościanie wystąpili w następującym zestawieniu: Kamiński - Urbański, Powałowski, Pająk, Siemiński - Ahmed Alaa Luka, Nowicki, Jóźwiak, Gawroński - Andrusieczko, Tymczyszyn. Ponadto zagrali: Łaganowski (br), Gocałek, Watras, Testowany1, Testowany2, Testowany3.

   Wracając do meczów kontrolnych rozegranych w ostatnich tygodniach, piłkarze HP po przegranym meczu z Orłem Białym Koźmin 1:3 zmierzyli jeszcze z trzema rywalami. W środę 20.07. Huraganiści zagrali w Koninie z miejscowym Górnikiem. Nasz zespół przegrał z III-ligowcem 4:1 (2:0). Gola dla naszej drużyny zdobył Mikołaj Witaszyk. Trzy dni później na własnym terenie porażką 2:1 (1:1) zakończyła się potyczka z Koroną Stróżewo. W tym spotkaniu bramkę zdobył również Witaszyk. Z kolei w minioną środę zawodnicy trenera Łukasza Kubzdyla zagrali z Victorią Września. Na boisku w Psarach Polskich lepsi okazali się rywale wygrywając 3:0 (2:0).

     Tym samym zakończył się okres przygotowawczy. W trakcie osiemnastu jednostek treningowych nasi zawodnicy rozegrali pięć sparingów z wymagającymi rywalami. Trener na pewno może być zadowolony frekwencji treningowej oraz zaangażowania piłkarzy co daję spore nadzieję na udaną rundę jesienną nadchodzącego sezonu!

  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu w Kościanie na naszym profilu na facebook (https://www.facebook.com/huragan1937/photos/?tab=album&album_id=1135173106555173).

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner