Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Seniorzy, kadra jesień 2017 - ubyli

out transfery       Siedmiu zawodników, którzy reprezentowali Huragan wiosną nie zobaczmy w nowym sezonie 2017/18 w barwach naszego klubu. Trójka z nich to wychowankowie HP.

        Wspomniani wyżej Pobiedziszczanie, którzy z przyczyn zawodowych oraz osobistych zrezygnowali z gry to bramkarz Marcin Kamiński, który w seniorach debiutował wiosną 2011 roku, pomocnik Marcin Jackowiak, który po kilkuletnim pobycie w grupach młodzieżowych Przemysława Poznań do "domu" wrócił jesienią 2013 roku oraz napastnik Mateusz Pawłowski, który z kolei seniorską przygodę rozpoczynał wiosną 2012 roku.

       Do odradzającego się LKS Ślesin przeniósł się Damian Siek. Zespół ze Ślesina po zeszłosezonowym wycofaniu z rozgrywek IV ligi rozpocznie zmagania od konińskiej A-klasy. Z drużyny po półrocznym "powrocie" odszedł również Michał Garczyński, który poświęcił swój czas w całości pracy trenerskiej w grupach młodzieżowych Akademii Reissa.

      Zakończyły się półroczne wypożyczenia bramkarza Bartosza Kordylewskiego, który powrócił do Olimpii Koło oraz Mateusza Francuszkiewicza, który jest obecnie zawodnikiem Mieszka Gniezno.   

        Wszystkim wymienionym powyżej zawodnikom dziękujmy za reprezentowanie czerwno-czarnych barw Huraganu!

       Ubyli (jesień 2017): Damian Siek (LKS Ślesin), Bartosz Kordylewski (Olimpia Koło - koniec wypożyczenia), Mateusz Francuszkiewicz (Mieszko Gniezno - koniec wypożyczenia), Marcin Jackowiak, Marcin Kamiński, Mateusz Pawłowski, Michał Garczyński (zrezygnowali z gry). (gk)

sms infonewsletter

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner