Huraganiści po pierwszym tygodniu przygotowań

18 01 13      Pierwszy tydzień treningów mają za sobą piłkarze drużyny seniorów trenera Pawła Kutyni. Czerwono-czarni odbyli wspólnie trzy jednostki treningowe, a jutro tj. niedzielę zagrają w drugim turnieju halowym tego roku w Plewiskach.

       Poniedziałkowy, inauguracyjny trening odbył się na orliku w Pobiedziskach, środowy na boisku ze sztuczną trawą w Poznaniu, a czwartkowy w Energi Super Parku również w Poznaniu gdzie nasi zawodnicy bardzo intensywnie popracowali nad siłą m.in. na trampolinach.

      Średnio w trzech pierwszych jednostkach wzięło udział 18 zawodników. Zabrakło m.in. Gawrońskiego i Kidawy, których jak wspominaliśmy wcześniej nie zobaczmy na pewno wiosną w barwach HP oraz Arkadiusz Powałowskiego, którego prawdopodobnie również wiosną zabraknie na placu gry.

      Z kolei testowanych póki co jest trzech graczy (dwóch obrońców i pomocnik). Do treningów jak informowaliśmy wcześniej powrócił po półrocznej przerwie pomocnik Marcin Jackowiak

      Pierwszy mecz kontrolny Huraganiści rozegrają 27 stycznia w Poznaniu z Obrą Kościan, która na występuje w grupie południowej IV ligi i zajmuje tam po pierwszej rundzie 6. miejsce. Terminarz gier kontrolnych dostępny jest tutaj. (gk) 

jesien17