Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Już w niedzielę ćwierćfinał OPP z Polonią Środa

18 02 27     Pomimo tego, że okres przygotowawczy przed rozpoczęciem ligowych zmagań jeszcze trwa to przed zawodnikami trenera Pawła Kutyni już w niedzielę 4 marca pierwszy oficjalny mecz w 2018 roku.

      W ramach ćwierćfinału Okręgowego Pucharu Polski czerwono-czarni zmierzą się z III-ligową Polonią Środa. 

    Ze względu na pogodę, mecz rozegrany zostanie w Poznaniu o godzinie 16. na boisku ze sztuczną trawą przy ulicy Gdańskiej. Huraganiści wystąpią oczywiście w roli gospodarza.

      W ostatni weekend zawodnicy HP mieli wolne, nie rozegrali żadnej gry kontrolnej. Wcześniej bo w miniony czwartek, przy okazji treningu w Poznaniu zagrali w  okrojonym składzie z TPS Winogrady Poznań. Mecz zakończył się remisem 2:2 (bramki Mateusz Chachuła oraz Mikołaj Szymocha).

       Z kolei w ubiegły piątek po treningu który odbył się na orliku cały zespół udał się na spotkanie integracyjne połączone z odnową biologiczną (zdjęcie). Huraganiści mogli korzystać z zabiegów klubowego fizjoterapeuty, sauny, jacuzzi, basenu, a na koniec zjedli wspólną kolację.

       Na chwilę obecną trwają rozmowy z klubami z których mają przenieść się do naszego zespołu nowi zawodnicy. Wiemy już, że czerwono-czarne barwy w nowej rundzie reprezentować będę Mikołaj Miczyński (19-letni bramkarz z Mieszka Gniezno), Marcin Jędrzejczak (21-letni pomocnik z Victorii Września), Szymon Ignaczak (20-letni pomocnik z Tura Turek) oraz juniorzy Igor Watras (17-letni pomocnik), Ryszard Wierzbiński (16-letni pomocnik) oraz Bartosz Stasiak (18-letni obrońca) którzy na stałe trenują już z pierwszym zespołem. Do końca tygodnia powinniśmy poznać nazwiska jeszcze czterech nowych graczy.

         Z kolei nic nie zmieniło się w kwestii ubytków. Oprócz poważnie kontuzjowanych Damiana Gocałka (złamane 2-wie kości śródstopia) oraz Bartosza Żołądkiewicza (po zabiegu rekonstrukcji więzadeł krzyżowych) wiosną nie zobaczmy Dominika Nowickiego, który zagra w Mieszku Gniezno, Mateusza Gawrońskiego i Arkadiusza Powałowskiego, którzy prawdopodobnie wypożyczeni zostaną na pół roku do Piasta Kobylnica oraz Oskara Włodarczyka, Mikołaja Kidawy i Ernesta Maćkowiaka, którzy z przyczyn osobistych musieli zawiesić buty na kołku. Adam Napieralski z kolei z powodu zmiany miejsca zamieszkania prawdopodobnie przez najbliższe pół roku grał będzie w IV-ligowym Piaście Żerniki Wrocław. (gk)

17 02 17

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner