Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Seniorzy wyjadą na obóz do Ustki. Plan przygotowań do sezonu 2018/19

18 06 07         Kilka dni temu zakończyły się zmagania ligowe sezonu 2017/18 i piłkarze drużyny seniorów zakończyli oficjalnie piłkarski rok. Przerwa dla piłkarzy nie oznacza wolnego dla przedstawicieli klubu oraz sztabu szkoleniowego.

        Efektem pracy jest sprecyzowany plan przygotowań do nowego sezonu 2018/19. Huraganiści walczyć będą w Lidze Międzyokręgowej. Inauguracja ligi w której grać będzie 16 zespołów planowana jest na weekend 11/12 sierpnia.

         Pierwszy trening zawodników trenera Pawła Kutnii i jego asystenta Jacka Przybylskiego odbędzie się 11 lipca. Siedem dni później, czyli w środę 18 lipca czerwono-czarni wyjadą na pięciodniowe zgrupowanie w Ustce gdzie zaliczą m.in. 10 jednostek treningowych na idealnie przygotowanych boiskach trawiastych i korzystać będą z świetnie wyposażonego ośrodka. W trakcie obozu rozegrane zostaną również dwa sparingi z Gryfem Słupsk oraz Jantarem Ustka. 

        Po powrocie piłkarze Huraganu trenować będą na własnych obiektach oraz rozegrają jeszcze dwie wyjazdowe gry kontrolne kolejno ze Spartą Szamotuły oraz Turek 1921 Turek. Dokładny terminarz sparingów dostępny jest tutaj.

      Wszystkie informacje dotyczące nowego sezonu na bieżąco pojawiać się będą jak zawsze na naszej stronie internetowej. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner