Huraganiści powrócili do treningów

18 07 12        Po sześciu tygodniach przerwy do treningów powróciła drużyna seniorów Huraganu. Czerwono-czarni spotkali się w minionym tygodniu dwukrotnie. Na zajęciach prowadzonych przez trenerów Kutynie i Przybylskiego zjawiło się 21 zawodników. 

        Przyszły tydzień jak i cały okres przygotowawczy zapowiada się pracowicie. W przyszłą środę już o godzinie 9. zawodnicy zameldują się w Ustce gdzie rozpocznie się pięciodniowy obóz.

          W trakcie pięciu tygodni przygotowań trenerzy mają zaplanowane 22 treningi i 5 sparingów (Gryf Słupsk, Jantar Ustka, Sparta Szamotuły, Victoria Września, Tur Turek). Pierwsza kolejka Ligi Międzyokręgowej rozegrana zostanie 11 sierpnia. W meczu wyjazdowym zmierzymy się z Vitcovią Witkowo.

         Wiemy na pewno, że w porównaniu do minionej rundy nastąpi kilka zmian kadrowych. W barwach Huraganu nie zobaczymy na pewno Marcina Pająka (zakończył karierę), Mikołaja Miczyńskiego (koniec wypożyczenia) oraz występujących głównie w juniorach starszych Oskara Schulza i Konrada Juskowiaka.

        Do drużyny dołączą na pewno obrońca, wychowanek Warty Poznań 23-letni Mateusz Piechowski (ostatnio Wełna Skoki) oraz pomocnik, nasz wychowanek 22-letni Marcin Jackowiak, który po rocznej przerwie na dobre wraca do drużyny. Do treningów na pełnych obrotach po kontuzjach powrócili również Bartosz Żołądkiewicz i Damian Gocałek.  

         W najbliższym czasie poznamy jeszcze 1-2. nazwiska nowych graczy, którzy dołączą do pierwszej drużyny. Kadra w nowym sezonie w Lidze Międzyokręgowej będzie liczyć 23 zawodników. (gk)

jesien17