Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Huraganiści powrócili do treningów

18 07 12        Po sześciu tygodniach przerwy do treningów powróciła drużyna seniorów Huraganu. Czerwono-czarni spotkali się w minionym tygodniu dwukrotnie. Na zajęciach prowadzonych przez trenerów Kutynie i Przybylskiego zjawiło się 21 zawodników. 

        Przyszły tydzień jak i cały okres przygotowawczy zapowiada się pracowicie. W przyszłą środę już o godzinie 9. zawodnicy zameldują się w Ustce gdzie rozpocznie się pięciodniowy obóz.

          W trakcie pięciu tygodni przygotowań trenerzy mają zaplanowane 22 treningi i 5 sparingów (Gryf Słupsk, Jantar Ustka, Sparta Szamotuły, Victoria Września, Tur Turek). Pierwsza kolejka Ligi Międzyokręgowej rozegrana zostanie 11 sierpnia. W meczu wyjazdowym zmierzymy się z Vitcovią Witkowo.

         Wiemy na pewno, że w porównaniu do minionej rundy nastąpi kilka zmian kadrowych. W barwach Huraganu nie zobaczymy na pewno Marcina Pająka (zakończył karierę), Mikołaja Miczyńskiego (koniec wypożyczenia) oraz występujących głównie w juniorach starszych Oskara Schulza i Konrada Juskowiaka.

        Do drużyny dołączą na pewno obrońca, wychowanek Warty Poznań 23-letni Mateusz Piechowski (ostatnio Wełna Skoki) oraz pomocnik, nasz wychowanek 22-letni Marcin Jackowiak, który po rocznej przerwie na dobre wraca do drużyny. Do treningów na pełnych obrotach po kontuzjach powrócili również Bartosz Żołądkiewicz i Damian Gocałek.  

         W najbliższym czasie poznamy jeszcze 1-2. nazwiska nowych graczy, którzy dołączą do pierwszej drużyny. Kadra w nowym sezonie w Lidze Międzyokręgowej będzie liczyć 23 zawodników. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner