Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Kontuzje "blokują" wychowanków...

19 03 14 1     9 dni - tyle pozostało do pierwszego meczu rundy wiosennej z TPS Winogrady. Huraganiści o pierwsze ligowe punkty powalczą w sobotę 23 marca w Poznaniu.

        Niestety sytuacja zdrowotna naszych seniorów nie jest najlepsza. Na dziś, aż sześciu zawodników boryka się z różnego rodzaju urazami. Należy zauważyć, że cała "6" to wychowankowie naszego klubu.

         Marcin Jackowiak, po poważnym złamaniu obu kości lewej nogi spędza głównie czas na rehabilitacjach i dochodzeniu do sprawności. Bartosz Żołądkiewicz po operacji zerwanych więzadeł krzyżowych w kolanie, pomimo powrotu do lekkich treningów nadal nie jest gotowy do rywalizacji meczowej. Z urazem kostki, praktycznie od końca rundy jesiennej zmaga się Igor Watras.

      Patryk Jóźwiak, kapitan naszej drużyny doznał urazu kolana w sparingu z Liderem Swarzędz i jego przerwa od treningów potrwa jeszcze min. dwa tygodnie. W sparingu z GKS Dopiewo Grzegorz Karasiewicz nabawił się mięśniowego urazy. Z kolei Damian Gocałek w minionym tygodniu przeszedł zabieg korekcji przegrody nosowej, która też wyłącza go z gry na kilka tygodni.

       Liczmy na szybki powrót naszych zawodników do treningów i rywalizacji meczowej, a przede wszystkim do pełnej sprawności! (gk)

17 02 17sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner