Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Witamy na Huraganowym pokładzie!

19 03 20    Pięciu nowych graczy dołączyło do kadry seniorów Huraganu przed zbliżającą się rundą wiosenną.

       Zawodnicy zostali już uprawnieni do gry i będą mogli wystąpić w sobotnim meczu z TPS Winogrady. 

      Bramkarz, dwóch obrońców oraz dwóch pomocników, w tych formacjach wspomagać będą Pobiedziski zespół nowi zawodnicy.

     Marcin Putra (pierwszy z prawej) - 20-letni, mierzący 202 cm bramkarz, wychowanek Wigier Suwałki. Do Huraganu przeszedł z IV-ligowej Sparty Augustów.

    Bartłomiej Kubicki (drugi od lewej) - 25-letni obrońca, podstawowy zawodnik Avii Kamionki z której trafił do Pobiedzisk. Wychowanek Pogoni Zduńska Wola.

    Adam Trzeszczyński (drugi od prawej) - 28-letni, doświadczony defensor, wychowanek Górnika Łęczyca. Ostatnio występował w zespole z okręgu łódzkiego Witoniance Witonia.

     Daniel Brylewski (w środku) - 20-letni boczny obrońca, mogący również występować w linii pomocy. Wychowanek Mieszka Gniezno, przez kilka lat związany z Wartą Poznań. Ostatnio bronił barw IV-ligowej Unii Swarzędz z której przeszedł do Huraganu.

    Jakub Matusiak (pierwszy z lewej) - 19 letni, mierzący 195 cm środkowy pomocnik, wychowanek Górnika Konin z którym występował ostatnio na boiskach III ligi.  

    Do kadry seniorów na stałe włączonych zostało również dwóch wychowanków, juniorów, którzy mieli okazje być w kadrze meczowej w spotkaniach w rundzie jesiennej. Są to 18-letni obrońca Adam Ostajewski oraz 17-letni bramkarz Mikołaj Słomczewski.

     Tym samym kadra pierwszej drużyny powiększyła się w stosunku do jesieni o siedmiu graczy. Cała kadra trenerów Pawła Kutyni i Jacka Przybylskiego dostępna jest tutaj. (gk)

19 03 20

sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner