Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Sobota, godzina 17, Mieszko Gniezno - Huragan

Już jutro o godzinie 17:00 niezwykle ważny mecz wyjazdowy rozegrają nasi piłkarze w ramach 23 kolejki IV ligi,w Gnieźnie z miejscowym Mieszkiem. Stawka meczu jest ogromna dla obydwu drużyn walczących o utrzymanie w lidze. Na tą chwilę czerwono-czarni mają trzy punkty przewagi nad sobotnim rywalem i mamy nadzieję że po meczu będzie to już punktów sześć. Nie mamy nic przeciwko powtórce z ostatniej naszej wizyty w pierwszej stolicy Polski, gdzie po niezwykle emocjonującym meczu wygraliśmy 1:0 po bramce Patryka Jóźwiaka z rzutu karnego. Jesienią w meczu pierwszej rundy w Pobiedziskach był remis 1-1, bramkę dla HP również zdobył Patryk Jóźwiak i również z rzutu karnego. Zapraszamy wszystkich naszych najwierniejszych kibiców na ten ważny mecz derbowy, zawodnicy bardzo potrzebują waszego dopingu.
W Pobiedziskach w weekend tym razem tylko jeden mecz, w sobotę o godzinie 14:00 drużyna młodzików trenera Włodzimierza Watrasa podejmować będzie
zespół Warty Międzychód. Serdecznie zapraszamy kibiców na nasz stadion. Pozostałe drużyny młodzieżowe grają na wyjazdach, orliki w sobotę o godz. 13 z Chrobrym II Gniezno, trampkarze młodsi w niedzielę o godz. 15 również w Gnieźnie z Akademią Reissa III, natomiast juniorzy w sobotę o godz. 11 w Kórniku z Kotwicą. Drużyna trampkarzy starszych pauzuje.

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner