Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Z Tarnovią gramy w niedzielę

Niezwykle ważny mecz dla naszego klubu z Tarnovią Tarnowo Podgórne zostanie rozegrany w Pobiedziskach w niedzielę 22 maja o godzinie 14. Serdecznie zapraszamy naszych kibiców na to interesująco zapowiadające się spotkanie drużyn, które w ostatnich dwóch kolejkach odnoszą same zwycięstwa. Zespół z Tarnowa Podgórnego zajmuje obecnie bardzo wysokie, szóste miejsce w tabeli natomiast czerwono-czarni walczą z determinacją o utrzymanie w czwartej lidze. W pamiętnym spotkaniu jesienią Huragan przegrał 3-4, pomimo prowadzenia jeszcze osiem minut przed końcem meczu, tracąc decydującego gola minutę przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Teraz po dwóch wygranych meczach z GKS Dopiewo i Gromem Plewiska nastroje w zespole są bardzo dobre i zawodnicy nie mogą się już doczekać kolejnej walki o punkty. Warto przyjść w niedzielne popołudnie na pobiedziski stadion, żeby dopingować naszych zawodników, a także przy okazji zobaczyć w akcji dwóch byłych lechitów Zbigniewa Zakrzewskiego i Marcina Kikuta, obecnych zawodników Tarnovii. (mk)

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner