Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - niedziela - 15:00, HURAGAN - Orły Pniewy

Grafika zapowiedz meczu        W 6. kolejce spotkań  Huraganiści zmierzą się z beniaminkiem rozgrywek drużyną Orłów Pniewy. Nasi niedzielni rywale po trzech kolejnych awansach zameldowali się na boiskach IV ligi, póki co dobrym skutkiem.

      Drużyna z Pniew powstała w 2015 roku i od tego czasu z roku na rok pięła się po szczeblach ligowych. W dotychczasowych meczach trwającego sezonu zawodnicy trenera Tomasza Jurgi zgromadzili 9 punktów, raz wygrywając, trzy razy remisując i raz przegrywając.

       Z pewnością będzie to kolejny zespół, który będzie mocno zdeterminowany aby zainkasować kolejny komplet punktów. W drużynie Orłów występuje m.in. Dmytro Koszakow, który w wieku 42-lat został w poprzednim sezonie królem strzelców rozgrywek poznańskiej klasy okręgowej!

     Sytuacja naszej drużyny jest zdecydowanie odmienna. Czerwono-czarni nie zaznali jeszcze zadowolenia ze zdobyczy trzech punktów w ligowej rywalizacji. Liczymy jednak na przełamanie i pierwszy komplet punktów w sezonie

    W ostatnim dniu okienka transferowego czyli 31 sierpnia kadrę seniorów zasilił 26-letni napastnik Michał Olczyk, który do Huraganu trafił z Gromu Plewiska. Ciekawostką jest fakt, że w ubiegłej rundzie Olczyk w meczu Gromu z Huraganem strzelił trzy gole. Witamy na pokładzie!

       Niedzielne zawody, które rozegrane zostaną o godzinie 15. poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziów z Poznania. (gk)

17 08 26

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner