Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - sobota - 13:00, Unia Swarzędz - HURAGAN

Grafika wyjazd mala     Po zeszłotygodniowej przymusowej pauzie spowodowanej zalaniem boiska w Pobiedziskach, w ten weekend Huraganiści rozegrają w Swarzędzu ostatni mecz rundy jesiennej. 

       Rywalem naszej drużyny będzie miejscowa Unia. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 4 listopada o godzinie 13. na wyremontowanym ostatnio stadionie miejskim w Swarzędzu.

       Trenerem jutrzejszych rywali jest bardzo dobrze znany w Pobiedziskach Jakub Ostrowski, a w kadrze Unitów są byli zawodnicy naszego klubu bramkarz Dariusz Nowak oraz obrońca Tomasz Neumann, który jednak z powodu nadmiarów żółtych kartek jutro nie wystąpi.

       Drużyna ze Swarzędza zajmuje obecnie w ligowej tabeli trzecie miejsce. Co ciekawe i godne podziwu w ostatnich czterech spotkaniach zainkasowali komplet punktów zdobywając 15 goli, nie tracąc żadnego! U siebie Unia wygrała wszystkie cztery rozegrane mecze, strzelając 12 bramek, tracąc tylko jedną. 

      Powyższa statystyka pokazuję jak trudne zadanie czeka zawodników trenera Pawła Kutyni. W kadrze z powodu pauzy za żółte kartki nie zobaczymy Mateusza Chachuły

     Zawody poprowadzi trójka sędziów z KS Poznań. Arbitrem głównym będzie Michał Waskowski, a pomagać mu będą Tomasz Stelmaszewski oraz Damian Jankowski.

      Zapraszamy do przeczytania ciekawej zapowiedzi XV kolejki IV ligi na www.mieszkogniezno.eu przygotowanej jak co tydzień przez stronę naszych ligowych rywali. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner