Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - niedziela, 14:00, HURAGAN - Pogoń Łobżenica

18 10 25 1       Ze względu na zmianę czasu o godzinie 14., a nie jak zawsze w Pobiedziskach o 15. rozegrany zostanie kolejny mecz seniorów. Rywalem Huraganistów będzie Pogoń Łobżenica.

       Dwa mecze do tej pory z tym rywalem w Pobiedziskach. Pierwsze historyczne spotkanie tych drużyn to nasze zwycięstwo 3:2 przed dwoma laty (dwa trafienia Gawrońskiego i jedno Ahmeda Alaa "Luki"). Drugi mecz to niespodziewane lanie w tym roku 14 kwietnia 0:3, które rozwiało ostatecznie nadzieję na walkę o otrzymanie w IV lidze.

      Wypadałoby się zrewanżować drużynie Pawła Kutyni za tą wpadkę, aby nazbyt dobrze tegoroczne wyjazdy do Pobiedzisk nie kojarzyły się gościom z Łobżenicy.

        Warto zwrócić uwagę, że nasi najbliżsi rywale wszystkie punkty zdobyli na wyjeździe co pokazuje, że Pogoń będzie bardzo wymagającym rywalem. Powodem rozgrywania wszystkich meczów poza domem jest remont obiektu w Łobżenicy. 

     Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 14. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Maciej Bauer, a pomagać mu będą Mariusz Borkowski  i Wojciech Tietz.

       W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook(gk)

18 10 25

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner