Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - niedziela - 15:00, HURAGAN - Błękitni Wronki

19 04 26 1      Jak czytamy na stronie rywala „Błękitni Wronki powstali już w 1921 roku i grali aż do 1992 roku. Wtedy Błękitni połączyli się z Wrometem Wróblewo i powstała Amica. W 2007 roku w reakcji między innymi na likwidację Amiki, postanowiono odbudować klub Błękitnych.

   W założeniu ma on być "kontynuatorem wronieckiej tradycji piłkarskiej.” I rzeczywiście w sezonie 91/92 Huragan dwukrotnie przegrał z Wrometem w kl. A. Od 1993 r. do 2001 graliśmy już tylko z Amicą II – od „Okręgówki” aż po III ligę (2000/01).

      Z samymi zaś Błękitnymi graliśmy zaledwie dwa razy. Wygrany sparing 3:2 (2012 r.) oraz na jesieni porażka 0:2 (skrót HuraganTV), która bardzo rozczarowała kibiców z Pobiedzisk. 

     Przed meczem w kasie biletowej otrzymać będzie można jeszcze 55. numer Bezpłatnego Informatora Kibica "Huragol". W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody, a oczekiwanie na drugą część meczu umili kibicom podwójny występ naszych HURAGAN Girls!.

    Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym arbitrem będzie Michał Arentewicz, a pomagać mu będą Maciej Cebulski i Marcin Stachowski.

    Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook. Wynik do przerwy oraz końcowy dostępny będzie na żywo na oficjalnym koncie klubu na Twitter kliknij ). (pk/gk)

19 04 26

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner