Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapowiedź - sobota - 13:00, Iskra Szydłowo - HURAGAN

Grafika wyjazd mala      VII ligowa kolejka tego sezonu przyniesie bardzo ciekawy pojedynek w którym Pobiedziszczanie zmierzą się na wyjeździe, z wydaję się na ten moment najlepszym zespołem ligi - Iskrą Szydłowo. Mecz rozegranie zostanie w sobotę o godzinie 13:00. 

     Iskra po letnich zmianach w składzie nie zawodzi. Z 13 (4-1-0) punktami jest wiceliderem tabeli ze stratą punktu do Czarnych, jednak nasi sobotni przeciwnicy mają jeden mecz rozegrany mniej. Dotychczas w pięciu spotkaniach Szydłowianie stracili tylko 2 bramki, strzelając 17.

      Niestety tego samego nie możemy napisać o czerwono-czarnych. Pomimo aktualnie tylko 3 punktów straty do Iskry Huragan nie może złapać swojego "wynikowego" rytmu. Dwie porażki i remis to za dużo "strat" jak na moment ligowych zmagań. Cieszy na pewno największa ilość strzelonych goli w lidze (21), zatrważa wręcz bilans bramek straconych (14). Więcej wpadło tylko do siatki Sparty Oborniki... 

     Dla rywali będzie to pierwszy mecz w tym sezonie na własnym boisku. Na obiekcie w Szydłowie zamontowano system nawadniania boiska oraz poprawiono stan murawy.

    Sobotnie zawody, które rozpoczną się o godzinie 13:00 na boisku w Szydłowie poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Miłosz Garstecki, a pomagać mu będą Łukasz Dorna oraz Dariusz Złotnicki.

      Wynik na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

1

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner