Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zapisz się newslettera Huraganu i otrzymuj mailowe powiadomienia!

17 02 27          Kolejnym sposobem po SMS Huragan INFO na otrzymywanie bieżących informacji z życia naszego klubu jest możliwość zapisania się do klubowego newslettera.

      Wszystkie tego typu zabiegi, które realizował będzie nasz klub mają na celu m.in. dotarcie do jak największej grupy odbiorców co wiążę się bezpośrednio z promowaniem naszego klubu oraz naszych sponsorów.

     Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymywaniem klubowego newslettera prosimy o przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wiadomości o treści "TAK". Twój adres mailowy zostanie dopisany do bazy i od tego momentu będziesz otrzymywał m.in. wybrane wiadomości z naszej strony. 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner