Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Powiedzieli po meczu - Pogoń Łobżenica

ppm        Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych piłkarzy po pojedynku VII kolejki IV ligi, w której rywalem była drużyna Pogoni Łobżenicy. Czerwono-czarni wygrali na wyjeździe 2:0.

       Patryk Jóźwiak - obrońca (90 minut): "Do meczu z Pogonią podeszliśmy w pełni skoncentrowani i zaangażowani wiedząc na jak trudnym terenie jesteśmy. W trakcie gry realizowaliśmy nasze założenia przedmeczowe co pozwoliło nam kontrolować mecz. Każdy z zawodników wykonywał swoją pracę w 100% co pozwoliło nam wywieźć cenne 3 punkty. Po meczu była chwila radości i zadowolenia z dobrze wykonanej pracy lecz teraz ten mecz zostawiamy już za sobą i przygotowujemy się do kolejnego ciężkiego pojedynku w którym zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby dopisać sobie kolejne punkty do ligowej tabeli."

       Mikołaj Kidawa - pomocnik (78 minut): "Mecz z Pogonią był dla nas ważny ze względu na pozycje w tabeli. Łobżenica przed tym spotkaniem traciła do nas tylko jeden punkt, dlatego chcieliśmy zrobić wszystko by "odjechać" rywalom. Spotkanie ułożyło się po naszej myśli. Zdobyliśmy szybko bramkę po czym do końca pierwszej połowy odpieraliśmy ataki rywala skutecznie kontrując, jednak kilka razy zabrakło szczęścia. W drugiej połowie to ponownie nasz zespół ruszył do ataku czego efektem była druga bramka. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu i kolejnych trzech punktów."

      Na fanpage rywala opublikowana została krótka fotorelacja z wczorajszego meczu. Zapraszamy do obejrzenia(gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner