Co słychać w drużynach młodzieżowych? Cześć 2.

ppm           Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych trenerów pracujących z drużynami młodzieżowymi Huraganu.

       Robert Raszewski - juniorzy starsi 1999-2001: "Miesiąc luty był dla juniorów starszych bardzo pracowity. Zaliczyliśmy 14 jednostek treningowych oraz 3 mecze sparingowe. W pierwszym meczu pokonaliśmy TPS Winogrady 7-3, w drugim zremisowaliśmy z Warty Śrem (ligą wojewódzka) 1-1. Trzeci mecz to pojedynek z seniorska drużyną Piasta Łubowo (A klasa) i porażka 0-2. Warto dodać ze w springach okazję do gry otrzymało kilku zawodników z drużyny juniora młodszego, którzy na tle starszych zaprezentowali się bardzo dobrze. Przed nami kolejne marcowe treningi, kolejne mecze sparingowe. Pierwsza potyczka ligowa już 29 marca. Na wyjeździe zagramy z drużyną Lipna Stęszew."

      Tomasz Andersz - juniorzy młodsi 2002-2003: "Okres przygotowawczy przebiega zgodnie z planem. Na treningach panuje duża frekwencja oraz dobra atmosfera. Powoli schodzimy z dużych obciążeń i skupiamy się nad innymi elementami. Czekają nas jeszcze trzy gry kontrolne. Okres przygotowawczy zakończymy testem wytrzymałościowym. Chłopaki trenują z pełnym zaangażowaniem i z niecierpliwością czekają na pierwsze mecze ligowe. Jestem bardzo zadowolony z zespołu. Kilku chłopaków podczas okresu przygotowawczego zagrało sparingi u Trenera Raszewskiego, gdzie zaprezentowali się bardzo pozytywnie."

       Andrzej Ritter - trampkarze 2004-2005: "Drużyna trampkarzy trenuje głównie w hali ze wzglądu na niekorzystne w ostatnim czasie warunki pogodowe. Zespół wziął udział w kilku turniejach halowych, a jak tylko pozwoli pogoda rozegrane zostaną gry kontrolne przed rozpoczęciem zmagań ligowych. Po ocenie sytuacji, spotkaniu z rodzicami i zarządem, drużyna trampkarzy w nadchodzącej rundzie wycofa się z rozgrywek pierwszej ligi i przeniesie na niższy poziom. "

       Adam Stachowiak - młodziki 2006-2007: "Zespół Młodzików zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami poza treningami odbywającymi się na hali uczestniczył również w turniejach skąd poza sukcesami sportowymi przywiózł również cenne doświadczenia. Końcówka lutego nieco pokrzyżowała plany treningowe (warunki pogodowe) ale od 1 marca bez względu na panującą aurę zespół rozpoczyna treningi na obiektach sportowych przy ul. Kiszkowskiej. W planach mamy cztery mecze kontrolne zaplanowane w każdy marcowy weekend. Rozpoczynamy w najbliższą niedzielę w Gnieźnie z zespołem Piasta Łubowo r. 2005. Okres przygotowawczy zakończymy spotkaniem z Mieszkiem Gniezno. Po obserwacjach treningowych, analizach i indywidualnych rozmowach w dniu 29 marca z optymizmem przystąpimy do rozpoczynających się rozgrywek ligowych."

     Włodzimierz Watras - orliki 2008-2009: "Grupa orlików trzy razy w tygodniu (2x hala i  orlik) przygotowuje się do rozgrywek ligowych, które rozpoczną się meczem z Juniorem Koziegłowy 7 kwietnia. Zespół wziął udział w kilku turniejach halowych m.in. w Skokach czy Gnieźnie gdzie wystartowało 36 zespołów z tak odległych miast jak Szczecin, Płock czy Toruń. Największym sukcesem zakończył się jednak turniej w Murowanej Goślinie gdzie w finale Huraganiści nieznacznie ulegli Niebie Wągrowiec."

     Robert Raszewski - orliki/żaki Wronczyn 2008-2010: "Zajęcia odbywały się bez zmian dwa razy w tygodniu. W treningach uczestniczy coraz więcej młodych adeptów piłki nożnej . W marcu planujemy rozegrać mecze sparingowe z drużynami sąsiednich gmin. Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi we wtorki i czwartki o godzinie 15:30 na hali we Wronczynie.

    Jeśli chcesz dołączyć do której z grup, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z trenerem prowadzącym dany rocznik. Wszystkie potrzebne namiary można znaleźć tutaj

    Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi trenerów z początku okresu przygotowawczego, które pojawiły się na naszej stronie pod koniec stycznia. (gk)

17 02 17

jesien17