Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Co słychać w drużynach młodzieżowych? Cześć 2.

ppm           Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych trenerów pracujących z drużynami młodzieżowymi Huraganu.

       Robert Raszewski - juniorzy starsi 1999-2001: "Miesiąc luty był dla juniorów starszych bardzo pracowity. Zaliczyliśmy 14 jednostek treningowych oraz 3 mecze sparingowe. W pierwszym meczu pokonaliśmy TPS Winogrady 7-3, w drugim zremisowaliśmy z Warty Śrem (ligą wojewódzka) 1-1. Trzeci mecz to pojedynek z seniorska drużyną Piasta Łubowo (A klasa) i porażka 0-2. Warto dodać ze w springach okazję do gry otrzymało kilku zawodników z drużyny juniora młodszego, którzy na tle starszych zaprezentowali się bardzo dobrze. Przed nami kolejne marcowe treningi, kolejne mecze sparingowe. Pierwsza potyczka ligowa już 29 marca. Na wyjeździe zagramy z drużyną Lipna Stęszew."

      Tomasz Andersz - juniorzy młodsi 2002-2003: "Okres przygotowawczy przebiega zgodnie z planem. Na treningach panuje duża frekwencja oraz dobra atmosfera. Powoli schodzimy z dużych obciążeń i skupiamy się nad innymi elementami. Czekają nas jeszcze trzy gry kontrolne. Okres przygotowawczy zakończymy testem wytrzymałościowym. Chłopaki trenują z pełnym zaangażowaniem i z niecierpliwością czekają na pierwsze mecze ligowe. Jestem bardzo zadowolony z zespołu. Kilku chłopaków podczas okresu przygotowawczego zagrało sparingi u Trenera Raszewskiego, gdzie zaprezentowali się bardzo pozytywnie."

       Andrzej Ritter - trampkarze 2004-2005: "Drużyna trampkarzy trenuje głównie w hali ze wzglądu na niekorzystne w ostatnim czasie warunki pogodowe. Zespół wziął udział w kilku turniejach halowych, a jak tylko pozwoli pogoda rozegrane zostaną gry kontrolne przed rozpoczęciem zmagań ligowych. Po ocenie sytuacji, spotkaniu z rodzicami i zarządem, drużyna trampkarzy w nadchodzącej rundzie wycofa się z rozgrywek pierwszej ligi i przeniesie na niższy poziom. "

       Adam Stachowiak - młodziki 2006-2007: "Zespół Młodzików zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami poza treningami odbywającymi się na hali uczestniczył również w turniejach skąd poza sukcesami sportowymi przywiózł również cenne doświadczenia. Końcówka lutego nieco pokrzyżowała plany treningowe (warunki pogodowe) ale od 1 marca bez względu na panującą aurę zespół rozpoczyna treningi na obiektach sportowych przy ul. Kiszkowskiej. W planach mamy cztery mecze kontrolne zaplanowane w każdy marcowy weekend. Rozpoczynamy w najbliższą niedzielę w Gnieźnie z zespołem Piasta Łubowo r. 2005. Okres przygotowawczy zakończymy spotkaniem z Mieszkiem Gniezno. Po obserwacjach treningowych, analizach i indywidualnych rozmowach w dniu 29 marca z optymizmem przystąpimy do rozpoczynających się rozgrywek ligowych."

     Włodzimierz Watras - orliki 2008-2009: "Grupa orlików trzy razy w tygodniu (2x hala i  orlik) przygotowuje się do rozgrywek ligowych, które rozpoczną się meczem z Juniorem Koziegłowy 7 kwietnia. Zespół wziął udział w kilku turniejach halowych m.in. w Skokach czy Gnieźnie gdzie wystartowało 36 zespołów z tak odległych miast jak Szczecin, Płock czy Toruń. Największym sukcesem zakończył się jednak turniej w Murowanej Goślinie gdzie w finale Huraganiści nieznacznie ulegli Niebie Wągrowiec."

     Robert Raszewski - orliki/żaki Wronczyn 2008-2010: "Zajęcia odbywały się bez zmian dwa razy w tygodniu. W treningach uczestniczy coraz więcej młodych adeptów piłki nożnej . W marcu planujemy rozegrać mecze sparingowe z drużynami sąsiednich gmin. Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi we wtorki i czwartki o godzinie 15:30 na hali we Wronczynie.

    Jeśli chcesz dołączyć do której z grup, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z trenerem prowadzącym dany rocznik. Wszystkie potrzebne namiary można znaleźć tutaj

    Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi trenerów z początku okresu przygotowawczego, które pojawiły się na naszej stronie pod koniec stycznia. (gk)

17 02 17

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner