Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Co słychać w drużynach młodzieżowych?

ppm           Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych trenerów pracujących z drużynami młodzieżowymi Huraganu.

       Robert Raszewski - juniorzy starsi 1999-2001: "Drużyna juniorów starszych przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęła 16 stycznia, bardzo ciekawym wykładem na temat odpowiedniego żywienia piłkarza, W okresie przygotowawczym trenujemy 3 razy w tygodniu. Od 12 do 17 lutego drużyna weźmie udział w obozie dochodzeniowy na obiektach HP. W trakcie całego cyklu przygotowań mamy zaplanowane gry kontrolne. Frekwencja na treningach jest bardzo duża i jest to bardzo motywujące dla całego sztabu szkoleniowego."

      Tomasz Andersz - juniorzy młodsi 2002-2003: "Okres przygotowawczy rozpoczęliśmy 16 stycznia. Na pierwszym treningu dopisała frekwencja. W zajęciach wzięło udział 20. zawodników. Już w najbliższą sobotę czeka nas pierwszy sparing. Zaczynamy ciążki okres przygotowawczy w którym rozegramy 6 gier kontrolnych. W zespole panuje sportowa rywalizacja. Już czekamy na rozpoczęcie sezonu i pierwsze mecz ligowe."

       Andrzej Ritter - trampkarze 2004-2005: "Drużyna trampkarzy młodszych wznowiła treningi po przerwie świąteczno-noworocznej już 3 stycznia. Trenujemy 2 razy w tygodniu w hali sportowej oraz raz na orliku. Zespół wziął udział w turnieju halowym w Trzemesznie, przed nami udział w kolejnych zawodach. Pierwsze mecze sparingowe zaplanowane zostały na początek lutego."

       Adam Stachowiak - młodziki 2006-2007: "Treningi rozpoczęliśmy z początkiem stycznia. Zajęcia odbywają się póki co na hali dwa razy w tygodniu. Na frekwencję jak zawsze nie możemy narzekać. Od połowy lutego wraz z poprawą pogody dołożymy trzeci trening na orliku. Rozegraliśmy już jeden sparing na powietrzu (13.01 Mieszko Gniezno) oraz wzięliśmy udział w turnieju halowym z okazji WOŚP. Przed rozpoczęciem ligi mamy w planach jeszcze 2-3 turnieje na hali i 4 mecze kontrolne na dużym boisku."

     Włodzimierz Watras - orliki 2008-2009: "Orliki młodsze trenują praktycznie nieprzerwanie bo mieliśmy tylko tydzień przerwy świątecznej. W międzyczasie rozegraliśmy kilka spotkań kontrolnych na hali i na orliku z lokalnymi zespołami (Jerzykowo, Kłecko, Kiszkowo). Przed nami 3 turnieje halowe i 4-5 sparingów. Cieszy zaangażowanie i blisko 100% frekwencji na treningach."

     Robert Raszewski - orliki/żaki Wronczyn 2008-2010: "Treningi rozpoczęliśmy 9 stycznia. W zajęciach uczestniczy póki co 12 zawodników (w tym 2 zawodniczki). Do drużyny cały czas dołączają nowe osoby. Trenujemy 2 razy w tygodniu (wtorki 15.30 i czwartki 15.30). W najbliższym czasie planujemy rozegrać sparingi z naszymi rówieśnikami. Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi do Wronczyna"

    Jeśli chcesz dołączyć do której z grup, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z trenerem prowadzącym dany rocznik. Wszystkie potrzebne namiary można znaleźć tutaj(gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner