Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

"Aktywni bez barier" z udziałem Huraganu

18 02 28 1      W niedzielę 11 lutego w hali widowiskowo-sportowej w Pobiedziskach odbyło się zimowe sportowe święto zorganizowane przez Stowarzyszenie Dla Ciebie przy współpracy ze stowarzyszeniami sportowymi m.in. z terenu miasta i gminy Pobiedziska.

    Na tego typu imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć przedstawicieli naszego piłkarskiego stowarzyszenia!

      Celem imprezy była m.in. integracja lokalnej społeczności poprzez sport oraz zbiórka środków na busa dla podopiecznych Stowarzyszenia Dla Ciebie, które było gospodarzem tego społecznego wydarzania. 

18 02 28

   Na stoisku przygotowanym przez nasz klub m.in. zajęcia dla najmłodszych prowadzili trenerzy oraz piłkarze drużyny seniorów, juniorów starszych oraz trampkarzy. Nie mogło zabraknąć również naszych Huragan Girls.

     W imprezie uczestniczyli również zaproszeni goście m.in. Szymon Ziółkowski mistrz olimpijski w rzucie młotem z Sydney oraz byli piłkarze Paweł Bocian i Piotr Reiss. 

    Link do filmu z imprezy dostępny jest tutaj (od 2:35 min.). Zapraszamy również do przeczytania relacji dostępnej na stronie naszego miasta. (gk)

17 02 17

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner