Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Konkurs Przedsiębiorca Roku 2017 Gminy Pobiedziska

     PRZEDSIĘBIORSTWO ROKU 2017 POBIEDZISKA   Kto zostanie Przedsiębiorcą Roku 2017 w Gminie Pobiedziska? Ruszył konkurs z głosowaniem, w którym można wygrać cenne nagrody. Sprawdźcie szczegółowe informacje i wybierzcie, kto Waszym zdaniem, zasługuje na tytuł Przedsiębiorcy Roku!

         Rusza głosowanie na Przedsiębiorcę Roku 2017 w Gminie Pobiedziska, gdzie jury będą mieszkańcy Pobiedzisk. Nie jest to wyłącznie ankieta, ale konkurs z nagrodą dla głosujących: przejazd (również powrotny) z Poznania do Warszawy autobusem z floty STREFA PLATINUM - jedynej takiej firmie w Europie oferującej autobusy o tym standardzie. 

        W zeszłym roku laureatem konkursu został Skład Handlowy Szczepańscy, czyli firma, która jest jednym ze Sponsorów naszego klubu. Również w tym roku zostanie wybrany Przedsiębiorca Roku, a my zachęcamy do głosowania na przedsiębiorstwa, które wspierają Pobiedziska w wielu inicjatywach, również w kwestiach sportowych.

    W plebiscycie udział bierze Sponsor Premium Huraganu Pobiedziska, przedsiębiorstwo Tip-Topol, które opisywaliśmy między innymi w artykule Poznaj naszego Sponsora: Tip-Topol Sp. z o.o. Firma otrzymała już wyróżnienia i tytuły, jak Rzetelna Firma czy Przedsiębiorstwo Fair Play. Mamy nadzieję, że mieszkańcy gminy Pobiedziska docenią profesjonalizm firmy Tip-Topol oraz udzielaną pomoc i wsparcie przy niemalże każdej inicjatywie. 

tiptopol1

      Głosować można na stronie internetowej: http://www.pobiedziska.pl/glosowanie2018/ wybierając firmę, na którą chce się zagłosować, podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych i oświadczenie pełnoletności.

       Kto w tym roku otrzyma tytuł Przedsiębiorcy Roku 2017? My już mamy swój typ, zapraszamy do głosowania! (jd)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner