Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Audycje w Radiu Poznań o HP

19 05 22       W minionym tygodniu dwukrotnie mogliśmy posłuchać na antenie Radia Poznań krótkich audycji na temat naszego klubu. Poniżej zamieszczamy linki do zarejestrowanych rozmów redaktora Krzysztofa Ratajczaka z Prezesem Huraganu Grzegorzem Krawczykiem.

        Audycja "W sportowym rytmie" pojawiła się na antenie 12 maja. O Huraganie w części 3, od 30:00 minuty. Link tutaj. Z kolei pięć dni później, w piątek 17 maja w "Sportowa Mapa Powiatowej 17" o naszym klubie od 5:00 minuty. Link tutaj.

       Druga audycja w której na pytania redaktora odpowiadają Burmistrz MiG Pobiedziska Ireneusz Antkowiak oraz biegacz Edward Gołębiewski w całości poświęcona była naszej Gminie. Zachęcamy do wysłuchania.

sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner