Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu - 20.01.2017 r. (zmiana terminu)

06 Huraganlogo      W połowie roku, po trzech spotkaniach sympatyków naszego klubu udało się wybrać tymczasowe władze naszego stowarzyszenia. Zgodnie z ustaleniami i zapewnieniami tymczasowy zarząd swoją funkcję sprawować miał do końca bieżącego roku.

        W skład władz klubu wybranych 8 lipca 2016 roku weszli kolejno: Andrzej Ritter - Prezes Zarządu, Andrzej Jesionkowski - V-ce Prezes Zarządu, Maciej Kistowski - Skarbnik, Monika Drożdżyńska - Sekretarz, Krzysztof Kurczalski - Członek Zarządu, Piotr Zieliński - Członek Zarządu.

      20 stycznia 2017 roku o godzinie 19. planowane jest spotkanie członków stowarzyszenia, wszystkich sympatyków klubu w trakcie którego zostanie podjęta próba wyboru nowych władz stowarzyszenia.

        Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu, które odbędzie się w siedzibie klubu przy ulicy Kiszkowskiej 7 będzie miało jak sama nazwa wskazuje charakter sprawozdawczo-wyborczy. W przypadku braku kworum, ogłoszony zostanie drugi termin, tego samego dnia o godzinie 19.15.

       Tym samym już dziś serdecznie zapraszamy na zebranie wszystkich członków klubu, kibiców oraz osoby związane z naszym stowarzyszeniem!

       Pierwotnie ww. spotkanie miało się odbyć w piątek 13.01. lecz w związku ze spotkaniem noworocznym organizowanym przez UMiG w tym samym dniu zostało przesunięte o tydzień. (Zarząd MGKS Huragan)

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner