Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Dzięki nim gramy! Sponsorzy naszego klubu - jesień 2017

jesien17

   Do drużyny sponsorów naszego stowarzyszenia przed rozpoczęciem rundy jesiennej dołączyli Praktyka Stomatologiczna Mateusz Walczak, Stacja Kontroli Pojazdów Ligmanowscy, Maciejowa Chata - Basen, Restauracja, Noclegi oraz do wspierania powróciła Firma Instalatorska Wod-Can-Co-Gaz Biniszkiewicz. Dziękujemy!

           Z kolei zakończyła się współpraca z firmą Remontową Potocki. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!          

   Chcesz również dołączyć do grona naszych sponsorów? Zachęcamy i zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 691 150 501. (gk)

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner