Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Poznaj naszego Sponsora: Agrobex Sp. z o.o.

logo AGROBEX granat 175 100 biały

      Firma Agrobex sp. z o.o. to przedsiębiorstwo zajmujące się usługami budowlanymi oraz sprzedażą nieruchomości. Firmę można określić jako tę z doświadczeniem i tradycjami, gdyż Agrobex na rynku budowlanym działa już od 1988 roku, a jako deweloper od 1997 roku. Natomiast od 2 lat Agrobex wspiera klub Huragan Pobiedziska, należąc tym samym do grupy Sponsorów Premium.

       28 lat na rynku, około 150 zrealizowanych inwestycji (w tym zleconych), 4500 wybudowanych mieszkań - to krótka charakterystyka działalności firmy Agrobex. Powyższe statystyki oraz nagrody i wyróżnienia, takie jak: Diamenty Forbesa, Perły Polskiej Gospodarki i wiele innych potwierdzają, że Agrobex to konkretna spółka, inwestująca w jakość i potrzeby klientów. Nasz Sponsor Premium w ramach swojej działalności zapewnia klientom mieszkania przeznaczone na rynek pierwotny - w asortymencie posiada zarówno mieszkania ekonomiczne, jak i luksusowe. Budownictwo komercyjne również znajduje się w ofercie firmy. 

      Wsparcie Huraganu przez przedsiębiorstwo Agrobex sp. z o.o. rozpoczęło się około dwa lata temu, kiedy w Pobiedziskach została realizowana pierwsza inwestycja firmy, w postaci wybudowania Osiedla Nowe Pobiedziska przy ulicy generała Tadeusza Kutrzeby. Spółka postawiła właśnie na nasze miasto ze względu na kilka atutów: piękne krajobrazy w okolicy, dobry i szybki dojazd do Poznania. 

      Oprócz inwestycji zrealizowanych w Pobiedziskach, Agrobex posiada również gotowe mieszkania na sprzedaż i plany do zrealizowania na terenie Poznania, Szamotuł, Baranowa, Zielonej Góry, Swarzędza i wielu innych miast w Polsce. Wśród realizacji budynków komercyjnych nasz Sponsor Premium może pochwalić się wykonaniem obiektów biurowych, użyteczności publicznej, dydaktycznych, hotelowych, handlowych czy zabytkowych. Niektóre z nich to Brama Poznania ICHOT, Wielkopolski Urząd Wojewódzki, Szkoła Podstawowa w Jerzykowie, dworzec PKP w Gnieźnie. 

      Możemy z pewnością stwierdzić, że Agrobex swoimi działaniami odpowiada na obecne potrzeby klientów. Mieszkańcy Pobiedzisk mogą być wdzięczni tej firmie nie tylko ze względu na wybudowanie w naszym mieście pięknego osiedla mieszkaniowego, ale również za zrealizowane dotąd działania według koncepcji CSR - między innymi towarzystwo żywych maskotek podczas Spaceru Przedszkolaka w Pobiedziskach czy zasponsorowanie Festynu Rodzinnego w roku 2015. A co bardzo ważne dla naszego klubu - wsparcie finansowe dla Huraganu Pobiedziska, za które każda osoba związana z naszym klubem sportowym, jest niezwykle wdzięczna.

       Zachęcamy do zapoznania się także z opisami innych sponsorów naszego klubu w cyklu artykułów  "Poznaj naszego Sponsora". (jd)

jesien17

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner