Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Poznaj naszego Sponsora: Firma Handlowo-Usługowa WITRANS

 witrans1         Przedsiębiorstwa wspierające Huragan Pobiedziska to firmy z różnych branż. Kolejnym Sponsorem Premium, który w dużym stopniu przyczynia się do funkcjonowania naszego klubu, jest firma Handlowo-Usługowa "Witrans", zajmująca się transportem krótkodystansowym, krajowym oraz międzynarodowym już od 1992 roku. 

       Firma Witrans, założona przez p. Witolda Płoskę, to przedsiębiorstwo świadczące usługi transportowe i spedycyjne już 25 lat. Osoby zarządzające tym przedsiębiorstwem dbają nawet o najmniejsze szczegóły, w związku z czym Witrans posiada wszelkie, niezbędne pozwolenia na transport krajowy i międzynarodowy.

      Dla zainteresowanych, firma posiada także zezwolenie weterynaryjne potrzebne do przewozu artykułów kategorii III. Nasz Sponsor Premium zdaje sobie sprawę z potrzeb i oczekiwań klienta, dlatego każdy samochód przewozowy jest wyposażony w monitoring GPS, który daje możliwość bieżącej kontroli transportu. Oprócz wymienionych wcześniej działań transportowych i spedycyjnych, przedsiębiorstwo Witrans posiada magazyn o powierzchni 1000 m2, w którym można dokonać przeładunku towarów, ofoliować palety, a nawet przechować towar.

       Gotowość dotarcia do każdego miejsca w Europie oraz kierowanie się uniwersalnymi zasadami, jak uczciwość i rzetelność przy realizacji zleceń, to tylko niektóre cechy charakterystyczne naszego Sponsora Premium. Wiemy, że na wizerunek firmy składają się również pracownicy, którzy w swoim zawodzie oraz po godzinach pracy, są uprzejmi i pomocni. 

      Wierzymy, że tak, jak nie ma dystansu nie do pokonania dla przedsiębiorstwa Witrans, tak ich wsparcie dla Huraganu Pobiedziska sprawią, że i naszych zawodników nic nie powstrzyma. Mamy pewność, że zwracając się do firmy Witrans, otrzymają Państwo pomoc oraz profesjonalne doradztwo w zakresie transportu.

      Jesteśmy wdzięczni za okazywaną nam pomoc finansową i mentalną. Zachęcamy do zapoznania się także z opisami innych Sponsorów klubu Huragan Pobiedziska w cyklu artykułów "Poznaj naszego Sponsora". (jd)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner