Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Poznaj naszego Sponsora: Skład Handlowy Szczepańscy

2017 12 20 skład handlowy szczepańscy logo    Zastanawiając się nad zakupem wybranych artykułów budowlanych, instalacyjnych, elektrycznych, ogrodowych lub metalowych, wielu mieszkańcom Pobiedzisk na myśl od razu przychodzi Skład Handlowy Szczepańscy.

            Jest to jeden z najpopularniejszych w okolicy punktów, gdzie oprócz szerokiej gamy artykułów przemysłowych można skorzystać także z fachowego doradztwa i pomocy pracowników sklepu. Huragan Pobiedziska ma to szczęście, że Skład Handlowy Szczepańscy jest jednym ze sponsorów klubu. 

       Firma Skład Handlowy Szczepańscy istnieje na rynku od 1995 roku. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży dystrubucji artykułów budowlanych pozwoliło wypracować przedsiębiorstwu markę znaną nie tylko w Pobiedziskach. Skład Handlowy Szczepańscy to rodzinna firma, w której zawsze panuje miła atmosfera. Można znaleźć tu szeroką gamę produktów budowlanych i wykończeniowych, poczynając od najmniejszych śrubkach, przez farby do ścian, na elektronarzędziach kończąc.

       Asortyment firmy obejmuje: artykuły budowlane, metalowe, elektryczne, ogrodnicze oraz farby i lakiery.

      Firma cały czas rozwija swoją działalność, nieustannie poszerzając asortyment oraz powiększaniu powierzchni handlowej. Wybierając się na zakupy do Składu Handlowego, można przejrzeć ponad 700 m² przestrzeni zapełnionej specjalistycznym sprzętem i narzędziami. Do dyspozycji klientów, firma oddaje również dogodny parking samochodowy.

     Przedsiębiorstwo Skład Handlowy Szczepańscy jest autoryzowanym dealerem firmy STIHL oraz STIGA, dzięki czemu klienci zaopatrujący się w tej firmie, mogą zdobyć profesjonalny sprzęt do pielęgnacji ogrodu. Nic dziwnego, że w okolicy można podziwiać wiele pięknych terenów zielonych. 

       Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów, Skład Handlowy Szczepańscy daje możliwość płatności gotówką, kartą, jak i w systemie ratalnym. Śledząc fanpage naszego Sponsora na Facebooku, można często brać udział w przeróżnych konkursach. Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy posiadającej ponad 15 tysięcy produktów do wyboru.

       Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami o naszych Sponsorach w cyklu "Poznaj naszego Sponsora". (jd)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner