Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Świąteczne spotkania Huraganowej społeczności

18 12 22        Czas Świąt to również czas spotkań świątecznych osób związanych ze swoimi organizacjami. Jest tak oczywiście w naszym stowarzyszeniu. 

        Najpierw w sobotę 8 grudnia odbyło się spotkanie w którym wzięły udział cheerdliderki, zawodnicy oraz wszystkie osoby związane z pierwszym zespołem naszej drużyny. Nie zabrakło na nim krótkiego podsumowania, podziękowań oraz zarysu planów na zbliżającą się rundę wiosenną.

     Następnie we wtorek 15 grudnia w bardzo gościnnych progach restauracji Lednickie Wrota odbyło się wigilijne spotkanie ponad 30 osób bliżej związanych z klubem oraz wszystkimi drużynami funkcjonującymi w stowarzyszeniu.

       W Lednogórze gdzie znajduję się ww. restauracja byli również zaproszeni goście m.in. Burmistrz MiG Pobiedziska Ireneusz Antkowiak, Dyrektor OSiR Artur Krysztofiak, radni Sara Kęsicka oraz Mikołaj Witaszyk, Pan Jacek Grzeczka oraz Przewodniczący GRPP Krzysztof Chmiel.

       Zarząd klubu serdecznie dziękuje za liczną obecność na ww. spotkaniach. Siłą wszystkich stowarzyszeń i klubów sportowych są ludzie, którzy je tworzą i których jest co oczywiste zdecydowanie więcej niż na załączonych zdjęciach. Dziękujemy! 

         Serdecznie dziękujemy również restauracji Lednickie Wrota za sympatyczne przyjęcie oraz idealną organizację świątecznej kolacji. (gk)

18 12 22 1

wiosna2019

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner