Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Oficjalne otwarcie sezonu, spotkanie ze sponsorami = liga start!

18 08 09   W czwartek 8 sierpnia o godzinie 19:45 w gościnnych progach Karczmy Lednickie Wrota odbyło się oficjalne otwarcie sezonu, prezentacja drużyny seniorów przed rozpoczynającym się jutro sezonem.

      Spotkanie zorganizowane przez zarząd zgromadziło blisko 60 osób. Pojawili się przedstawiciele miasta, sponsorzy, prezes WZPN Paweł Wojtla oraz kilkunastu zawodników pierwszej drużyny.

18 08 09 1

  W 30 minutowej prezentacji prowadzonej przez prezesa klubu Grzegorz Krawczyka przedstawiona została kadra pierwszej drużyny, ciekawostki, transfery oraz nowości w działalności klubu jak i również grup młodzieżowych. Miniony już 18 08 09 2okres przygotowawczy omówił trener pierwszej drużyny Paweł Kutynia, a z nowym klubem i otoczeniem w kilku zdaniach przywitał się zawodnik Łukasz Maciejewski.

   W trakcie spotkania miała miejsce również miła uroczystość, mianowicie  z rąk prezesa WZPN Pawła Wojtali srebrne, honorowe odznaki Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej otrzymali wieloletni sponsor oraz działacz Jacek Grzeczka oraz prezes klubu Grzegorz Krawczyk.

      Po części oficjalnej w miłej atmosferze był czas na kuluarowe rozmowy oraz poczęstunek zarówno ten słodki dzięki Cukierni Grzeczka jak i konkretniejszy dzięki współpracy z Karczmą Lednickie Wrota.

     Już jutro o godzinie 15. w Złotowie Huraganiści rozegrają pierwszy mecz nowego sezonu. Rywalem będzie miejscowa Sparta. Zapowiedź meczu tutaj(gk)

1

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner