Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

HURAGAN - SPARTA OBORNIKI 0-1

W sobotnim meczu czwartej ligi zespół HP doznał bolesnej porażki ze Spartą Oborniki 0:1(0:1). Niestety to już druga z rzędu porażka naszej drużyny, która znalazła sie już w bezpośrednim sąsiedztwie strefy spadkowej. W następną sobotę o godzinie 17:00 niezwykle ważny mecz w Gnieźnie z Mieszkiem, pomiędzy sąsiadami z tabeli i to będzie mecz o utrzymanie. Wracając do spotkania ze Spartą należy napisać, że toczył się on w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, przy non stop padającym deszczu. Kibice schowani pod krytą trybuną oglądali typowy mecz walki, który toczył się głównie w środkowej strefie boiska. Niestety goście wyprowadzili skuteczną kontrę i przy biernej postawie naszych obrońców zdobyli zwycięską bramkę. Warto dodać, że dla drużyny z Obornik było to siódme z kolei spotkanie wyjazdowe, w którym nie stracili ani jednej bramki! Przez dalszą część meczu czerwono-czarni nie potrafili stworzyć sobie żadnej klarownej sytuacji do wyrównania. Martwić musi wszystkich sympatyków naszego klubu to, że nie stwarzamy sobie sytuacji bramkowych, a z samą ambicją i wolą walki o punkty będzie bardzo ciężko. (mk)

 

BRAMKA:

0-1 F.Trębacz 29'
 
SKŁAD:

M.Kamiński (Ż) - T.Urbański, D.Gocałek (84' M.Pawłowski), M.Gawroński, P.Cegielski, M.Pająk, Luka (70' M.Witaszyk (Ż)), M.Siemiński, A.Płoska (Ż,CZ 83'), P.Jóźwiak, A.Napieralski

Ponadto w składzie: D.Nowak, M.Kistowski, K.Darzecki, A.Powałowski

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner