Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Bez punktów na inaugurację

16 08 07 2     Nie udała się inauguracja nowego sezonu piłkarzom Huraganu. Czerwono-czarni przegrali w Kórniku z miejscową Kotwicą 1:0 tracąc bramkę w drugiej części gry. 

     Mecz nie był porywającym widowiskiem, zdecydowanie więcej działo się w drugiej części gry. Pierwsza odsłona to wyrównana gra obu zespołów. Na uwagę w pierwszej odsłonie zasługuję sytuacja Mateusza Gawrońskiego, który robił sporo zamieszania na prawym skrzydle. Próba jego strzału została jednak zablokowana.

     Po przerwie, do 63. minuty obraz gry się nie zmienił. Niestety w 18. minucie drugiej części gry gospodarze wyszli na prowadzenie po ładnej, składnej akcji prawą stroną boiska i dośrodkowaniu na piąty metr pola karnego.

     Gola dającego jak się później okazało trzy punkty zdobył Adam Rogowski. Od tego momentu, więcej z gry mieli gospodarze, którzy mogli podwyższyć wynik meczu ale strzał zawodnika Kotwicy trafił w poprzeczkę. Nasza drużyna zerwała się do ataku pod koniec spotkania. Przy odrobinie szczęścia strzały Krystiana Nowickiego i Mikołaja Witaszyka mogły dać wyrównanie. 

     Warto zaznaczyć, że czerwono-czarni przez cały mecz ambitnie walczyli co na pewno napawa sporym optymizmem przed pierwszym meczem na własnym terenie, który odbędzie się już w najbliższą sobotę. Rywalem będzie beniaminek - Pogoń Łobżenica. Już dziś serdecznie zapraszamy! 

     Skład: Kamiński - Urbański, Powałowski (89' Karasiewicz), Pająk, Siemiński - Luka, Jóźwiak, Nowicki, Gołębiowski (55' Jackowiak), Gawroński (75' Kidawa) - Gocałek (80' Witaszyk). Ponadto w kadrze: Gibasiewicz, Watras. (gk)

     Krótka fotorelacja dostępna na profilu klubu na facebook - https://www.facebook.com/huragan1937/photos/?tab=album&album_id=1140364749369342.

16 08 07

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner