Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Bez straty gola w grze kontrolnej

17 02 25        W szóstym meczu kontrolnym okresu przygotowawczego czerwono-czarni wygrali pewnie z Patrią Buk 4:0, prowadząc do przerwy 3:0. Piłkarze Huraganu powinni wygrać zdecydowanie wyżej lecz momentami brakowało niestety skuteczności i pomysłu na rozwiązanie podbramkowych sytuacji.

Warto odnotować, że w drużynie gości występuje były piłkarz m.in. Lecha Poznań, Amicy Wronki i Arki Gdynia Krzysztof Piskuła.

Już w pierwszej minucie meczu powinno być 1:0 lecz bramkarz rywali obronił rzutu karny egzekwowany przez Patryka Jóźwiaka. W pierwszej odsłonie udało się zdobyć trzy gole.

Autorami trafień byli kolejno Mikołaj Witaszyk, Adam Napieralski oraz Oskar Włodarczyk, którego trafienie było bardzo widowiskowe. "Osa" zdobył gola tzw. "szczupakiem" z ok. 5 metrów po idealnym dośrodkowaniu Mikołaja Kidawy.

W przerwie trener Damian Łukasik dokonał, aż ośmiu zmian wprowadzając tym samym wszystkich dostępnych zawodników tego dnia. W kadrze na mecz z Patrią zabrakło Bartosza Żołądkiewicza oraz Igora Watrasa. W drugiej odsłonie udało się tylko raz pokonać golkipera gości za sprawą trafienia samobójczego.

"Pierwszy sparing na zero z tyłu. Cieszy spełnione główne założenie jakim było brak straty bramki. Początek spotkania gdy realizowaliśmy założenia taktyczne - dominacja nad przeciwnikiem. Wynik przy większej konsekwencji mógłby być zdecydowanie wyższy" - powiedział po meczu defensor Huraganu Marcin Pająk, który z powodu lekkiego urazu musiał opuścić boisko przed końcem spotkania.

Skład: Bartosz Kordylewski - Bartosz Ciarkowski, Marcin Pająk, Patryk Jóźwiak, Marcin Jackowiak - Mikołaj Kidawa, Damian Gocałek, Damian Siek, Oskar Włodarczyk, Adam Napieralski - Mikołaj Witaszyk. Po przerwie zagrali: Marcin Kamiński, Arkadiusz Powałowski, Mateusz Siemiński, Mateusz Gawroński, Mateusz Francuszkiewicz, Mateusz Pawłowski, Michał Garczyński, Radosław Jurszo.

Bramki: 5' Mikołaj Witaszyk (asysta Napieralski), 17' Adam Napieralski (Jóźwiak), 33' Oskar Włodarczyk (Kidawa), 59' samobójcza (Gawroński).

Kolejnym rywalem naszego zespołu będzie występująca w IV lidze kujawsko-pomorskiej Unia Janikowo. Jeśli pozwolą warunki atmosferyczne mecz rozegrany zostanie w Janikowie na naturalnej nawierzchni, płycie głównej naszego rywala. Początek spotkania o godzinie 15. w przyszłą sobotę.