Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Czerwono-czarni pewnie ogrywają Piasta

17 03 11   Na tydzień przed meczem inaugurującym rundę wiosenną piłkarze Huraganu pewnie wygrali z siódmym zespołem klasy okręgowej Piastem Kobylnica 4:2, prowadząc do przerwy 2:1. Mecz rozegrany został na naturalnej nawierzchni w Kiszkowie.

Piłkarze trenera Damiana Łukasika przez większość meczu prowadzili grę stwarzając sobie dużo okazji do zdobycia gola. Już w 12. minucie mogło być 1:0. Po strzale Patryka Jóźwiak piłka trafiła w poprzeczkę. Na prowadzenie czerwono-czarnych wyprowadził Mikołaj Witaszyk, który w 25. minucie wykorzystał dogranie Damiana Sieka nowego zawodnika HP, byłego piłkarza CLJ Zawiszy Bydgoszcz, a ostatnio Górnika Konin.

W 39. minucie Adam Napieralski pewnie wykorzystał sytuację sam na sam z golkiperem Piasta i było 2:0. Kiedy wydawało się, że do przerwy wynik nie ulegnie zmianie, po błędzie naszego bloku defensywnego gola strzałem z ok. 16. metrów zdobyli rywale.

Tuż po wznowieniu drugiej części gry na 3:1 podwyższył wprowadzony w drugiej połowie Mateusz Gawroński. Sześć minut później znów uderzenie z dystansu dało gola naszym przeciwnikom. Wynik w 70. minucie ustalony został za sprawą trafienia samobójczego.

Warto nadmienić, że okazje po których powinny paść bramki mieli m.in. Oskar Włodarczyk, Mikołaj Kidawa, Damian Siek czy Mateusz Pawłowski. Niestety zabrakło skuteczności, która miejmy nadzieję będzie w przyszłotygodniowej potyczce z Pogonią w Łobżenicy.

W 25. minucie meczu z powodu urazu boisko opuścić musiał Marcin Pająk. Jednak pomeczowe badanie RTG na szczęście wykluczyło najgorszy możliwy scenariusz, czyli złamanie kości.

Skład: Bartosz Kordylewski - Bartosz Ciarkowski, Marcin Pająk, Patryk Jóźwiak, Arkadiusz Powałowski - Bartosz Żołądkiewicz, Damian Gocałek, Marcin Jackowiak, Damian Siek, Adam Napieralski - Mikołaj Witaszyk. Ponadto zagrali: Marcin Kamiński, Mateusz Siemiński, Mateusz Gawroński, Oskar Włodarczyk, Mikołaj Kidawa, Michał Garczyński, Mateusz Francuszkiewicz, Mateusz Pawłowski.

Krótka fotorelacja z meczu na klubowym profilu na facebook. (gk)