Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Czerwono-czarni w kolejnej rundzie OPP

17 10 04      W meczu 1/16 Okręgowego Pucharu Polski piłkarze Huraganu wygrali na wyjeździe z liderem rozgrywek A-klasy Czarnymi Czerniejewo 2:1 (0:1). Tym samym czerwono-czarni awansowali do kolejnej rundy rozgrwek.

Kolejnym wyjazdowym rywalem 18 października będzie zwycięzca meczu Concordia Murowana Goślina - Akademia Reissa Poznań, mecz rozegrany zostanie dziś o 20:15. Warto przypomnieć, że w poprzedniej rundzie pokonaliśmy Zjednoczonych Trzemeszno 2:0.

W pierwszej części gry nasz zespół zdecydowanie przeważał na boisku, kontrolując spokojnie przebieg boiskowych wydarzeń. Prawie kontrolując, bo w 35' minucie meczu gospodarze oddali jedyny trochę przypadkowy celny strzał na bramkę w pierwszej połowie i objęli prowadzenie ku zdziwieniu piłkarzy HP.

Po przerwie podrażnieni Huraganiści zabrali się za odrabianie strat. Dwie bramki w pięć minut (62' i 67') zdobył Mariusz Olczyk, dla którego były to premierowe trafienia w czerwono-czarnych barwach. Mecz mógł zakończyć się wyższą wygraną naszego zespołu, lecz w kilku sytuacjach zabrakło spokoju pod bramką rywali.

Warto zaznaczyć, że miejscowi w ostatnich piętnastu minutach napsuli trochę krwi naszej defensywie, która ostatecznie nie dała się zaskoczyć po raz drugi tego dnia.

W 68' minucie meczu w seniorach naszego klubu zadebiutował 16-letni wychowanek Huraganu Ryszard Wierzbiński, który zastąpił na placu gry Mikołaja Kidawę

Skład: Dominik Nowicki - Piotr Trepka, Ernest Maćkowiak, Patryk Jóźwiak, Mateusz Siemiński - Adam Napieralski (60' Mikołaj Szymocha), Oskar Włodarczyk, Mikołaj Kidawa (68' Ryszard Wierzbiński), Damian Gocałek (73' Kacper Bienert) , Mateusz Gawroński (73' Igor Watras) - Mariusz Olczyk. Ponadto w kadrze: Marcin Pająk. (gk)