Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

GKS DOPIEWO - HURAGAN 3-1

Trzeciej kolejnej porażki doznał zespół Huraganu Pobiedziska. W spotkaniu rozgrywanym w Dopiewie lepszy był zespół miejscowego GKS wygrywając 3-1, przerywając tym samym swoją nienajlepszą passę trzech przegranych spotkań. Niestety był to kolejny nienajlepszy występ czerwono-czarnych, do tego tym razem szwankowała skuteczność, nie udało się wykorzystać kilku bardzo dogodnych okazji strzeleckich. Jedynego gola dla naszej drużyny zdobył Bartosz Żołądkiewicz wykorzystując dokładne zagranie od Przemysława Andrusieczki.

Już w niedzielę podejmujemy w Pobiedziskach o godzinie 15 Grom Plewiska. Znajdujący się na trzecim miejscu w tabeli przeciwnik wysoko wygrał trzy ostatnie mecze i spisuje się do tej pory bardzo dobrze, o punkty nie będzie więc łatwo. Na dodatek Huragan przystąpi do meczu osłabiony, za żółte kartki pauzować będą Krystian Nowicki i Przemysław Andrusieczko.

 

BRAMKI:

0-1 Ł. Szczudeł 20'

1-1 B.Żołądkiewicz 22'

1-2 P.Wyrwa 42'

1-3 M.Woroch 90' (rzut karny)

 

SKŁAD:

D.Nowak - Luka, P.Andrusieczko (Ż), M.Jackowiak (70' M.Kidawa), P.Jóźwiak, T.Neumann, K.Nowicki (Ż), M.Pająk, A.Płoska, A.Powałowski, B.Żołądkiewicz

Ponadto w kadrze: B.Łaganowski, T.Andersz, M.Kistowski, M.Pawłowski, M.Siemiński

 

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner