Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Domowa inauguracja na szóstkę!

19 04 14 1     Wysokim zwycięstwem zainaugurowali w Pobiedziskach rok 2019 piłkarze Huraganu. Podopieczni Pawła Kutyni wygrali z Płomieniem Połajewo 6:2 (4:2) rewanżując się tym samym rywalom za porażkę z pierwszej rundy.

Po trzech meczach wyjazdowych Huraganiści wreszcie mieli okazję do zagrania na własnym terenie. Przywitanie z dość licznie zgromadzonymi kibicami w liczbie ok. 250 na obiekcie w Pobiedziskach wypadło bardzo okazale. Huraganiści zaprezentowali się w nowych jednolitych czarnych trykotach.

Po 29 minutach meczu było już 4:0. Po ładnych, składnych akcjach i precyzyjnych uderzeniach bramki strzelali kolejno Mateusz Chachuła (15 trafienie w lidze), Mikołaj Witaszyk, Patryk Jóźwiak oraz Jakub Matusiak dla którego było to debiutanckiego trafienie w czerwono-czarnych barwach.

Kiedy wydawało się, że jest już po meczu, goście strzelając dwa gole w 31 i 33 zobaczyli światełko w tunelu. Do przerwy więcej bramek już nie padło, chociaż dobre sytuacje mieli jeszcze m.in. Witaszyk oraz Damian Gocałek.

W 64 minucie nadzieje rywali rozwiał kapitan Patryk Jóźwiak, który precyzyjnym strzałem z ok. 20 metrów pokonał Przemysława Hyłka. Cztery minuty później wynik ustalił Marcin Jędrzejczak, który również ładnym strzałem z dystansu nie dał szans golkiperowi rywali.

Mecz był ciekawym widowiskiem dla kibiców, którzy zdecydowali się pojawiać w słoneczne popołudnie na obiekcie w Pobiedziskach. Już dziś zapraszamy na kolejne spotkaniach naszego Huraganu!

Skład: Dominik Nowicki - Daniel Brylewski, Bartłomiej Kubicki, Mateusz Siemiński, Kacper Bienert - Marcin Jędrzejczak, Damian Gocałek, Patryk Jóźwiak (74' Adam Trzeszczyński), Jakub Matusiak (64' Ryszard Wierzbiński), Mateusz Chachuła (69' Marcin Jesionkowski) - Mikołaj Witaszyk (77' Mateusz Pawłowski). Ponadto w kadrze: Marcin Putra, Kamil Grzybowski, Igor Watras.