Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Godne pożegnanie z Pobiedziskimi kibicami

19 06 16   Zwycięstwem 2:1 zakończył się ostatni mecz na własnym terenie Huraganu w tym sezonie. Czerwono-czarni wygrali w hicie kolejki ze Spartą Oborniki. Piłkarze z Pobiedzisk zapewnili sobie na kolejkę przed końcem ligowych zmagań drugie miejsce w ligowej tabeli.

       Awans do IV ligi po wygranej ze Spartą Złotów zapewnili sobie piłkarze TPS Winogrady Poznań. Tym samym wiemy, że Huragan w przyszłym sezonie rywalizował będzie na poziomie ligi międzyokręgowej.

        Huraganiści godnie pożegnali się z licznie zgromadzoną publicznością. Zawodnicy trenera Pawła Kutni zaprezentowali się lepiej od rywali i zasłużenie wygrali ten pojedynek tworząc sobie dużo bramkowych sytuacji. W pierwszej części spotkania Pobiedziszczanie kilkukrotnie zagrozili bramce strzeżonej przez Jacka Wosickiego. Dopiero jednak w 41 minucie padła bramka. Po ładnej akcji Jakuba Matusiaka gola zdobył Mateusz Chachuła, który dobił strzał do pustej bramki i zdobył 20 gola w tym sezonie.

       Rywale wyrównali dwie minuty później po akcji sam na sam i trafieniu Filipa Trębacza. Do przerwy mieliśmy tym samym remis 1:1 chociaż tuż przed przerwą przed utratą gola zespół Huraganu uratował Dominik Nowicki wyśmienicie broniąc strzał z rzutu wolnego z ok. 16 metrów.

       Drugą części meczu zdecydowanie lepiej zaczęli gospodarze. W poprzeczkę trafił Marcin Jesionkowski, a w sytuacji sam na sam minimalnie obok bramki trafił Chachuła. W 66 minucie Marcin Jędrzejczak pięknym, mierzonym strzałem z ok. 16 metrów pokonał Wosickiego i jak się później okazało zapewnił czerwono-czarnym trzy punkty i ostatecznie drugie miejsce w ligowej tabeli w sezonie 2018/19.

      Przed rozpoczęciem meczu napastnik Huraganu Mikołaj Witaszyk otrzymał pamiątkową statuetkę z okazji zdobycia 100-tnej bramki w seniorskich rozgrywkach w czerwono-czarnych barwach.

       Skład: Dominik Nowicki - Daniel Brylewski (68' Igor Watras), Piotr Trepka, Mateusz Siemiński, Kacper Bienert - Marcin Jędrzejczak, Jakub Matusiak (76' Ryszard Wierzbiński), Patryk Jóźwiak, Damian Gocałek, Marcin Jesionkowski (57' Mikołaj Witaszyk) - Mateusz Chachuła (85' Kamil Grzybowski). Ponadto w kadrze: Marcin Putra, Bartosz Stasiak, Bartłomiej Kubicki. (gk)

19 06 16. 1sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner