Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Huragan - TPS Winogrady 0-5

W miniony weekend swoje kontrolne mecze rozgrywały drużyny seniorów oraz juniorów HP. Pierwszy zespół doznał wysokiej porażki z czołową drużyną klasy okręgowej TPS Winogrady 0:5(0:1). Widać było że nasi zawodnicy są w tzw "treningu"co przekładało sie na swieżość i jakość gry, co oczywiście jest zrozumiałe na obecnym etapie przygotowań do rundy wiosennej. Kolejny raz trener Kubzdyl testował kilku zawodników oraz próbował nowych rozwiazań taktycznych, więc wynik meczu schodzi na drugi plan. W sobotę następny mecz sparingowy na poznańskiej Sródce z liderem klasy okręgowej Piastem Kobylnica o godz 16.
W meczu zagrali:
D.Nowak,M.Siemiński,P.Cegielski,M.Pająk,A.Płoska,P.Jóźwiak,P.Andrusieczko,Luka,A.Napieralski,M.Kidawa,
M.Kistowski,M.Witaszyk,K.Darzecki,M.Pawłowski oraz zawodnicy testowani.Z powodu choroby i kontuzji nie mogli zagrać:A.Powałowski,D.Gocałek,M.Kamiński.
 
W niedzielę o godz 11 pierwszy mecz sparingowy rozegrali nasi juniorzy przygotowujący sie do wystepów w grupie mistrzowskiej .Na boisku przu ulicy Kostrzewskiego pokonali swoich rówieśników z Victorii Września 3:1(0:1). Po przerwie bramki dla podopiecznych trenera Raszewskiego zdobyli: Igor Watras 2 oraz Kacper Marczak pewnie wykonując rzut karny. (mk)
 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner