Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Tylko albo aż remis

19 08 25 1         Punkt z drugiego wyjazdu w tym sezonie przywieźli seniorzy Huraganu remisując w Łobżenicy z Pogonią 3:3. Spotkanie było dość emocjonujące, a wydarzenia boiskowe potrafiły zmieniać się o 360'.

      Tylko albo aż remis, idealnie oddaje to co wydarzyło się na boisku Pogoni. W pierwszej połowie rywale oddali jedyny celny strzał na naszą bramkę w tej części meczu i po kontrze w 8' minucie prowadzili 1:0. Zdecydowaną przewagę piłkarską w tej części spotkania mieli czerwono-czarni co udokumentowane zostało golami w 37 minucie Marcina Jędrzejczaka oraz w 39 Mateusza Chachuły.

     Pierwsza bramka dla HP padła po dobitce strzału Adama Niedzielskiego, druga po rzucie karnym za zagranie ręką w polu karnym rywala. Przed przerwą trzeciego gola mógł zdobyć jeszcze Chachuła, ale w dogodnej sytuacji przegrał pojedynek z bramkarzem gospodarzy. Wcześniej strzał Mateusza Siemińskiego i rykoszecie z wielkim trudem obronił golkiper miejscowych. 

     Druga połowa rozpoczęła się wyśmienicie dla Pobiedziszczan. W 46 minucie doskonałej sytuacji nie wykorzystała trójka Watras - Jędrzejczak - Paku. Dwie minuty później było 3:1 po rzucie rożnym i bramce Jakuba Matusiaka. Niestety od 57 minuty (gol kontaktowy) sytuacja na boisku zmieniła się diametralnie. Mocno zmotywowani gospodarze zmienili styl gry i nie pozwolili naszej drużynie na zbyt dużo, co gorsza po golach w 57 i 68 minucie doprowadzili do wyrównania i do końca mocno niepokoili bramkę gości.  

    Od 80 minuty Huraganiści grali w "10" po drugiej żółtej kartce dla Mateusz Siemińskiego, a po zakończeniu spotkania czerwoną kartę ujrzał jeszcze Piotr Trepka. Spore pomeczowe zamieszanie wywołała sytuacja z ostatniej minuty doliczonego czasu gry po sytuacji w której obrońca Pogoni zatrzymał przed polem karnym bramkową akcję dwójki Paku - Matusiak. Niestety arbiter główny Przemysław Marczyk z Chodzieży podobnie jak zawodnicy na boisku popełniał sporo błędów, co wypłynęło na meczową i pomeczową atmosferę.

      Skład: Mikołaj Miczyński - Daniel Brylewski, Łukasz Maciejewski, Mikołaj Nowak, Kacper Bienert (57' Piotr Trepka) - Marcin Jędrzejczak (57' Marcin Jesionkowski), Jakub Matusiak, Mikołaj Ratajczak (46' Igor Watras), Mateusz Siemiński, Adam Niedzielski (87' Ryszard Wierzbiński) - Mateusz Chachuła (46' David Paku-Tshela). Ponadto w kadrze: Marcin Putra, Bartłomiej Kubicki. (gk)

19 08 251

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner