Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Huragan - Kłos Zaniemyśl 4-0

Trzy tygodnie przez startem sezonu IV ligowego forma naszych zawodników powoli, powoli idzie do góry, co odczuli zawodnicy Kłosa Zaniemyśl, ulegajac czerwono-czarnym 0-4. Tradycyjnie sparing został rozegrany w sobotę o godz. 16 na Śródce w Poznaniu, a naszym przeciwnikiem był zespół z
klasy okręgowej. W wyjsciowej jedenastce pojawili sie zawodnicy, którzy już oficjalnie możemy powiedzieć wzmocnią HP na wiosnę, a chodzi o doświadczonego byłego napastnika Unii Swarzędz Damiana Ludwiczaka, obrońce Tymoteusza Urbańskiego ze Sparty Szamotuły oraz młodzieżowca z Przemysława Poznań Mateusza Gawrońskiego (niebawem zdjęcia i sylwetki zawodników). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Patryk Jóźwiak z rzutu karnego, Damian Ludwiczak, Mikołaj Witaszyk oraz Mateusz Pawłowski.
W barwach Huraganu w tym meczu wystąpili: D.Nowak, M.Kamiński, M.Pająk, T.Urbański, P.Jóźwiak, M.Siemiński, M.Gawroński, M.Kidawa, K.Darzecki, Luka, A.Napieralski, M.Witaszyk, M.Pawłowski, D.Ludwiczak, G.Karasiewicz, A.Płoska. Z powodu kontuzji nie mogli wystapić A.Powałowski, D.Gocałek i M.Kistowski, jednak dwaj ostatni wracają już w poniedziałek do treningów. (mk)

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner