Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Trzybramkowa wygrana w Szamotułach. Warta Sieraków kolejnym rywalem

19 09 11 1       Wygraną 3:0 zakończył się pojedynek II rundy TOTOLOTEK Pucharu Polski. Huraganiści pokonali na wyjeździe Spartę Szamotuły. W kolejnej rundzie, 25 września czerwono-czarni zmierzą się na wyjeździe z Wartą Sieraków.

       Nasi pucharowi rywale zajmują obecnie w grupie IV wielkopolskiej klasy okręgowej drugie miejsce ze stratą punktu do liderujących Błękitnych Wronki. Celem Spartan na ten sezon jest awans do V ligi co zwiastowało trudną przeprawę przed zespołem z Pobiedzisk.

       Do przerwy Pobiedziszczanie prowadzili 1:0 po golu głową Jakuba Matusiaka z 36 minuty. Huragan kilkukrotnie próbował niepokoić bramkarza gospodarzy, lecz nieskutecznie. W pierwszych 45 minutach gospodarze z kolei próbowali zagrozić naszej bramce szybkimi atakami.

      Zespół z Szamotuł w drugiej części pokazał się z dobrej strony i za wszelką cenę chciał doprowadzić do remisu. Kilka kąśliwych strzałów z dystansu padło łupem Mikołaja Miczyńskiego. Najlepszej okazji gospodarze nie wykorzystali w 70 minucie, kiedy to z ok. 6 metrów nad bramką uderzył jeden ze Spartan.

    W 67' minucie swój debiut w oficjalnym meczu HP w pierwszej drużynie zaliczył 17-letni wychowanek Eryk Drożdżyński. Wynik na 2:0 na 10 minut przed końcem podwyższył mijając kilku rywali Damian Gocałek, a wynik sześć minut później po asyście wspomnianego Drożdżyńskiego ustalił Adam Niedzielski. Bramkę w drugiej części mogli zdobyć jeszcze m.in. Matusiak, Niedzielski czy Chachuła, lecz zabrakło wykończenia.

      Skład: Mikołaj Miczyński - Marcin Pająk (82' Bartosz Stasiak), Łukasz Maciejewski, Mikołaj Nowak, Kacper Bienert (75' Piotr Trepka) - Mikołaj Szymocha (60' Mateusz Chachuła), Mikołaj Ratajczak (67' Eryk Drożdżyński), Damian Gocałek, Adam Niedzielski, Jakub Matusiak - Mikołaj Witaszyk. Ponadto w kadrze: Marcin Putra, Marcin Jesionkowski. (gk)

19 09 11

1

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner