Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

HURAGAN - GLKS WYSOKA 0-3

ZIMNY PRYSZNIC

Bolesnej porażki w meczu przed własną publicznością na inanguracje rundy wiosennej doznali piłkarze HP w meczu z GLKS Wysoka.vNiestety powtarza się sytuacja z ubiegłego tygodnia, tracimy głupie bramki po indywidualnych błędach naszych zawodników. Z przebiegu całego meczu na pewno nie zasłużyliśmy na porażkę, gra była wyrównana i toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, ale znowu proste błędy indywidualne zdecydowały o naszej porażce. Niezwykle ważne trzy punkty pojechały do dalekiej Wysokiej, co może mieć kluczowe znaczenie w walce o utrzymanie w gronie IV ligowców. Mamy nadzieję, że w przedświąteczną sobotę w Kórniku zespół czerwono -czarnych pokaże swój charakter i dobrą grę i Święta Wielkanocne spędzimy w radośniejszej atmosferze. Warto zaznaczyć, że przed meczem minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego niedawno byłego prezesa MGKS Huragan Pobiedziska, współtwórcę największych sukcesów naszego klubu Śp.Krzysztofa Wojdanowicza. Na znak pamięci o byłym prezesie nasi zawodnicy zagrali w meczu w czarnych opaskach. (mk)

 

BRAMKI:

0-1 P. Ginda-Kopeć 38'

0-2 K.Kosmowski 70'

0-3 P. Ginda-Kopeć 77'

 

SKŁAD:

D.Nowak - M.Pająk (Ż), T.Urbański, P.Andrusieczko, A.Napieralski ( 82' M.Kistowski), P.Cegielski (78' M.Pawłowski), M.Siemiński, M.Gawroński (70' M.Kidawa), D.Ludwiczak (67' M.Witaszyk), A.Płoska (Ż)

Ponadto w składzie: M.Kamiński, G.Karasiewicz, K.Darzecki

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner