Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Orliki w formie strzeleckiej

W ubiegły weekend swoje pierwsze wiosenne mecze ligowe rozegrały wszystkie drużyny młodzieżowe Huraganu.

Najbardziej okazale zaprezentowała się najmłodsza drużyna orlików, która pokonała w Gnieźnie Mieszko II aż 6-0. Miło było oglądać podopiecznych Adama Stachowiaka, którzy zdecydowanie dominowali nad przeciwnikiem ambicją i umiejętnościami, co przełożyło się na wynik końcowy. Łupem bramkowym podzielili się zdobywca trzech bramek Miłosz Stachowiak, dwie bramki zdobył Kuba Wypychowski, a jedną Mikołaj Młody.

Już w ubiegłym tygodniu rozgrywki rozpoczęła drużyna młodzików. Podopieczni trenera Watrasa rywalizują w grupie wicemistrzowskiej swojej kategorii wiekowej, poprzeczka jest zatem zawieszona wysoko, a poziom poszczególnych drużyn wyrównany. W pierwszym meczu Huragan wygrał z Koroną Zakrzewo aż 4-0 po dwóch bramkach Piotra Treumanna, jednej Kamila Marczaka i Kacpra Hetmańczyka. W drugim spotkaniu z faworytem grupy Akademią Reissa Jarocin, mimo osłabienia brakiem dwóch podstawowych piłkarzy nasz zespół spisywał się bardzo dobrze i prowadził do przerwy 2-1 po bramkach Tymoteusza Hejdysza i Kamila Marczaka. Niestety podrażnieni gospodarze po przerwie wyszli na prowadzenie 3-2 i mimo ambitnej gry Huraganowi nie udało się osiągnąć choćby remisu. Ciekawostką jest fakt, że nasz zespół kończył mecz w niepełnym składzie, po usunięciu z boiska dwóch obrońców.

Od zwycięstwa rozpoczął pracę z zespołem trampkarzy młodszych trener Tomasz Andersz. Czerwono-czarni pokonali na wyjeździe Pelikan Niechanowo 2-1, pokazując ukryty w tej drużynie potencjał. W zaciętym meczu, w któym bardzo dobrze spisała się przede wszystkim formacja defensywna Huraganu bramki zdobyli Hubert Bąkowski i Oliwier Kraśniewski.

Najsłabsze wrażenie w pierwszej kolejce pozostawili trampkarze starsi prowadzeni przez Andrzeja Rittera. Pomimo prowadzenia do przerwy 3-1, przegrali w spotkaniu wyjazdowym z Juniorem Koziegłowy 3-5, a duży wpływ na wynik miały proste indywidualne błędy poszczególnych zawodników. Strzelcami bramek dla Huraganu dwukrotnie Marcin Jesionkowski oraz Wojciech Bissinger.

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner