Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Dreszczowiec bez happy-endu trampkarzy starszych

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały w tej kolejce zespoły młodzieżowe Huraganu.

Najlepiej spisała się drużyna juniorów, podopieczni Roberta Raszewskiego rozgromili Wielkopolskę Komorniki aż 8-0. Łupem bramkowym podzielili się zdobywca czterech bramek Wojciech Tymczyszyn, dwa gole zdobył Igor Watras, a po jednym Kamil Darzecki i Dawid Hamera.

Równie wysokie zwycięstwo odniosła jedyna w ten weekend drużyna występująca w spotkaniu wyjazdowym. Młodsi trampkarze wysoko pokonali Vitcovię Witkowo 7-0 i umocnili się na prowadzeniu w tabeli swojej grupy. W meczu, w którym przeciwnikom rzadko udawało się przekroczyć linię środkową boiska bramki dla HP zdobywali Eryk Drożdżyński i Miłosz Wachoń po 2, Nikodem Góralski, Oliwier Kraśniewski i Stanisław Snuszka po 1.

Nie udało się powiększyć dorobku punktowego młodzikom prowadzonym przez Włodzimierza Watrasa. Minimalnie lepsi okazali się goście z Mosiny, którzy wygrali 1-0 po bramce zdobytej bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego.

Na tle wymagających rywali z Warty Poznań zaprezentowała się drużyna Orlików. Niestety na bardzo dobrze grających zawodników z Poznania dobra i waleczna postawa naszych zawodników nie wystarczyła i to goście cieszyli się ze zwycięstwa 5-0.

Świadkami najbardziej emocjonującego meczu, zarówno na boisku, jak i na trybunach byli kibice, którzy w niedzielne popołudnie oglądali na naszym stadionie mecz trampkarzy starszych. Huragan podejmował lidera rozgrywek Przemysława Poznań i zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie, czerwono-czarni czterokrotnie (!) obejmowali prowadzenie, aby po dramatycznej końcówce i bramce straconej w doliczonym czasie gry przegrać 4-5. W tym spotkaniu dwie bramki dla Huraganu, w tym jedną strzałem z rzutu wolnego z 40 metrów zdobył Wojtek Bissinger, po jednej Mateusz Łaczkowski i Marcin Jesionkowski.

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner