Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Młodzież - cztery bramki Miłosza Stachowiaka wydarzeniem weekendu

Miłosz StWażny punkt zdobyli nasi juniorzy w meczu wyjazdowym z Poznańską Aureą 3-3, ale niestety okupiony kontuzją naszego bramkarza, który już podczas meczu został odwieziony do szpitala. Na szczęście Jakub Połatyński nie odniósł poważniejszych obrażeń i już dzisiaj ma opuścić szpital, życzymy Kubie szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko. Warto odnotować, że kolejne dwie bramki strzelił najlepszy na boisku Wojciech Tymczyszyn, jednego gola dołożył Igor Watras. Mamy nadzieję, że bramki dla Huraganu Wojtek będzie też zdobywać w nowym sezonie już w piłce seniorskiej.

Nie powiodło się w Swarzędzu drużynie trampkarzy starszych, którzy przegrali mecz z Unią 1-2. Wpływ na wynik miała między innymi dekoncentracja na początku meczu i stracona już w pierwszej minucie bramka. Rekompensatą dla kibiców Huraganu była możliwość obejrzenia pięknej bramki z rzutu wolnego, którego w mistrzowski sposób wykonał Mateusz Łaczkowski umieszczając piłkę w samym okienku bramki rywali.

Świetny sezon rozgrywają podopieczni Tomasza Andersza, którzy pozostają liderem swojej grupy. Trampkarze młodsi pokonali tym razem na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Gnieźnie Mieszka III aż 6-0, już do przerwy wynik był rozstrzygnięty przy prowadzeniu Huraganu 5-0. Przewaga czerwono-czarnych była bezdyskusyjna, gra toczyła się w przeważającej większości na połowie Mieszka, a przeciwnicy jedyne strzały na bramkę byli w stanie oddać tylko z rzutów wolnych. Trzy bramki dla HP zdobył Oliwier Kraśniewski, po jednej Mateusz Klimkiewicz i Nikodem Góralski, a jeden gol był samobójczy.

Zwyciężyła również drużyna młodzików trenera Watrasa. Huragan w dramatycznych okolicznościach pokonał w Pobiedziskach Akademię Reissa Jarocin 4-3. Początek meczu należał do gości, którzy zdobyli dwie bramki, ale jeszcze przed przerwą Tymoteusz Hejdysz zdobył bramkę kontaktową, a w drugiej połowie po dwóch kolejnych bramkach tego zawodnika Huragan objął prowadzenie. Piłkarze z Jarocina zdołali jeszcze wyrównać po błędzie naszej obrony, jednak pięć minut przed końcem meczu zwycięskiego gola zdobył Kamil Marczak. W samej końcówce zdecydowaną przewagę posiadali już nasi piłkarze, nie udało się jednak podwyższyć rezultatu.

O miłą niespodziankę postarali się najmłodsi piłkarze Huraganu. Drużyna orlików pokonała na wyjeździe wicelidera tabeli Mieszko I Gniezno 4-2. Zwycięstwo po dobrym meczu było całkowicie zasłużone, cała drużyna zasłużyła na wielkie brawa, a niekwestionowanym bohaterem tego spotkania został Miłosz Stachowiak, strzelec wszystkich czterech goli dla HP. 

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner